PRIEŠ / PO profesionalios burnos higienos atvejis

PRIEŠ / PO atvejis

„Dantų estetika“ odontologijos klinikos burnos higienistė Greta Rainytė dalinasi profesionalios burnos higienos PRIEŠ / PO atveju. Pacientė atvyko neturėdama rimtų nusiskundimų dėl dantų būklės, tačiau kaip matome PRIEŠ procedūrą ant dantų yra daug pigmentinio apnašo, kuris atsiranda dėl kavos, arbatos ir kitų dažančių gėrimų bei matos produktų vartojimo, rūkymo. Tačiau šias apnašas galima lengvai pašalinti su profesionalia burnos higienos procedūra, ką įrodo nuotrauka PO. Skatiname ir Jus reguliariai lankytis pas burnos higienos specialistą, taip užkertant kelią dantų gedimui bei dantų / dantenų ligoms. 

NUOTRAUKOS: PRIEŠ PO

Burnos higiena – kas tai?

Tai profesionalių procedūrų ir dantų priežiūros namie, visuma, tausojanti ir išsauganti dantis sveikus. Taisyklingai rūpinantis savo burnos sveikata galima išvengti karieso, periodontito ir kitų dantenų ligų atsiradimo.

Kaip atliekama profesionali burnos higienos procedūra?

Profesionalios burnos higienos metu pjezo skaleriu ir rankiniais instrumentais – kiuretėmis,  šalinamos mineralizuotos (akmenys) ir minkštos dantų apnašos. Pigmentinės paviršinės dėmės nuvalomos pažangiausiu oro abrazijos metodu, dar vadinamu Air-flow, naudojant itin švelnius sodos perlų arba glicino miltelius. Procedūros pabaigoje visi dantys poliruojami pasta ir dengiami fluoro ar kalcio turinčiais bei emalį stiprinančiais geliais. Taip pat, po procedūros pacientai apmokomi tinkamos individualios burnos higienos namie, jiems individualiai parenkami tarpdančių šepetėliai, pastos  ir kitos dantų priežiūros priemonės.

SVARBU!  Profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius. Esant sudėtingai dantų ir dantenų būklei procedūra kartojama kas 3-4 mėnesius.

Kaip užsiregistruoti į profesionalią burnos higieną?

Kreipkitės į registratūrą tel. nr. +370 600 25559 arba el. paštu [email protected]

„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559

REGISTRUOTIS VIZITUI