Apie mus

Grožis ir sveikata yra neatsiejami vienas nuo kito. Ne tik spindinčios akys, stilinga apranga, bet ir sveika šypsena yra pasitikėjimo savimi ir estetinio grožio garantas. Rūpintis savo burnos ir dantų būkle turime kiekvieną dieną. Kruopšti individuali burnos higiena ir atsakingumas prisižiūrint dantis, padės juos išsaugoti visą gyvenimą.

Sandra Čepulkauskienė

odontologijos klinikos direktorė

Mano pagrindinis siekis yra suteikti žmonėms žinių ir supažindinti juos su vidiniais odontologijos paslaugų aspektais. Žmogui, prieš pasirenkant odontologą, yra svarbu suprasti iš ko sudaryta visa komanda ir kaip ji buvo formuota. Tikrai daugeliui nežinoma, kad įvairių protezavimo darbų etapai gamyboje, mūsų skaičiavimas, užima net 94 proc. laiko, o odontologo darbas sudaro vos 6 proc. viso gydymo laiko. Didžiąja dalimi būtent nuo dantų technikos laboratorijos ir ten dirbančių šios srities specialistų priklauso protezo ar kitų restauracijų ilgaamžiškumas.

Manau, kad norint pacientui užtikrinti dantų protezavimo kokybę, odontologijos klinika ir laboratorija turi būti kartu. O svarbiausia, tai suteikia pacientui kokybę ir garantijas iš vienų rankų.

Sėkmingo ir profesionalaus pasirinkimo!

Karolis Čepulkauskas

dantų technikų laboratorijos direktorius

Mūsų misija – profesionali, sąžininga odontologija ir nepriekaištingas aptarnavimas, užtikrinantis kiekvieno paciento šypseną.

Mūsų vizija – patikimiausia odontologijos klinika Lietuvoje, kurios profesionali komanda ir nuosava dantų technikų laboratorija leidžia būti tarp TOP 3 šalies klinikų pagal implantavimo ir protezavimo darbų kiekį bei teikti ilgiausias darbų garantijas rinkoje.

Mūsų vertybės: atsakomybė, lyderystė, inovatyvumas, profesionalumas ir pagarba žmogui.

 

„Dantų estetika“ – komanda, suburta iš rūpestingiausių odontologų, implantologų, dantų technikų bei burnos higienos specialistų. Mes užtikriname, kad sveika, dailia šypsena rūpintųsi tik stipriausi ekspertai. Nuo pirmojo Jūsų skambučio iki detalios patikros po sėkmingo gydymo – siekiama, kad visuomet jaustumėte žmogišką ir išskirtine patirtimi grįstą dėmesį. 

Prieš apsilankydamas pas specialistą, žmogus dažniausiai renkasi gydytoją pagal rekomendacijas, kurios tik nusako jo bendravimą ir kitas smulkmenas. Mes manome, kad daug svarbiau yra žinoti, iš ko suformuota komanda ir kokias galimybes ji gali suteikti, kad ateityje nekiltų problemų.

Taigi, mūsų komanda formuota odontologijos amato vertintojų. Ypač svarbu, jog laboratorija ir klinika veikia kartu, todėl gaunate garantijas iš vienų rankų.

Patikėti dantų priežiūrą mūsų komandai verta, nes ji:

    • žino, kad geriausias būdas rūpesčiams išvengti – profilaktika. Kiekvienam klinikos pacientui reguliariai primename, kad jau laikas apsilankyti profilaktiniai dantų ir burnos būklės apžiūrai, o atvykus individualiai pakonsultuojame apie tinkamą dantų priežiūrą namuose. 
    • rūpinasi, kad susitikimus lydėtų tik geri įspūdžiai. Procedūrų metu mažieji klinikos pacientai gali žiūrėti filmukus, mėgautis dovanėlėmis, vyresnieji ir suaugusieji – klausytis muzikos ar užsiimti kita malonia veikla.
    • taupo Jūsų laiką. „Dantų estetika“ sudaryta iš klinikos ir laboratorijos, tad paslaugos atliekamos itn greitai, reikalingos korekcijos protezams, vainikėliams ir pan. atliekamos iškart, nereikia laukti sekančio vizito.
    • sudaro aiškų, detalų gydymo planą. Jau po pirmojo vizito žinosite, kada ir kokia procedūra turėtų būti atlikta bei kiek tai kainuos.
    • kasdien siekia ne pakeisti, o išsaugoti ir tausoti. Prireikus sudėtingesnio gydymo, visos pastangos dedamos tam, kad dantų audiniai būtų kuo labiau tausojami. 

Šypsena gali teikti džiaugsmą tik tuomet, jei ja rūpinamės kasdien. Užkirskite kelią savo ir vaikų dantų grėsmėms jau šiandien – susisiekite su „Dantų estetikos“ komanda ir atraskite patikimus būdus sveikai, žaviai šypsenai išlaikyti. 

Šypsena – dovana, kuriai būtinas dėmesys

 

REGISTRUOTIS VIZITUI