Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai kompleksas procedūrų, padedančių palaikyti sveiką  burnos ir dantų būklę. Šios procedūros metu ultragarsiniu ir mechaniniu būdu  šalinamos mineralizuotos (akmenys) ir minkštos dantų apnašos. Pigmentinės apnašos nuvalomos pažangiausiu oro abrazijos metodu (Air-flow), naudojant itin švelnius sodos perlų arba glicino miltelius. Tuomet visi dantys poliruojami pasta ir dengiami fluoro ar kalcio turinčiais bei emalį stiprinančiais geliais. Taip pat, po procedūros pacientai apmokomi tinkamos individualios burnos higienos namie, jiems individualiai parenkami tarpdančių šepetėliai, pastos  ir kitos dantų priežiūros priemonės.

Mūsų burnos higienistė pataria profesionalią burnos higieną atlikti bent 2 kartus per metus, o esant sunkesnei burnos audinių būklei procedūra kartojama kas 3 mėnesius.

Dažnesni apsilankymai pas burnos higienistą padeda palaikyti ir kontroliuoti dantų ir juos supančių audinių būklę, anksčiau pastebėti atsirandantį ėduonį ar kitus pakitimus bei užkirsti kelią jų plitimui.

Mūsų profesionalūs specialistai mielai Jums patars ir padės.

Turite
klausimų?
Susisiekite!
Skambinkite
+370 600 25559
Konsultacija
internetu

Susisiekite