Viso žandikaulio atkūrimas su 4 implantais nuo 3440 Eur

Jei taip nutiko, kad dėl dantų karieso, periodonto ligų ar patirtų traumų netekote dantų, tačiau norite ir vėl džiaugtis gražia šypsena – rinkitės žandikaulio atkūrimą ant keturių implantų. 

Šiuo metu taikomas specialus pasiūlymas nuo 3440 Eur! 🥳
 
Į pasiūlymą įskaičiuota: 
 
👉 protezuojančio gyd. ir burnos chirurgo konsultacijos
👉 išsamaus gydymo plano sudarymas
👉 reikalingi atspaudai ir protezavimo detalės
👉 4 vnt. NEODENT implantų implantacija
👉 laikinas fiksuotas protezas ant 4 implantų
 

Žandikaulio atkūrimas ant keturių implantų yra pažangiausių odontologijos galimybių panaudojimas siekiant atkurti estetišką šypseną ir funkcinį dantų naudojimą. 

Mūsų klinikoje dirba visų sričių odontologai, darbo principai pagrįsti komandiškumu, todėl galite būti tikri – visi gydymo etapai suplanuojami itin atidžiai, o klinikoje įsikūrusi dantų technikų laboratorija padeda greičiau sulaukti laikinų ir nuolatinių dantų protezų. 

Kaip atliekama viso žandikaulio atkūrimo procedūra?

  • Konsultacijos ir pirminės apžiūros metu protezuojantis gydytojas ir gyd. burnos chirurgas įvertina burnos būklę, žandikaulio kaulo kiekį, esant poreikiui rekomenduoja atlikti reikalingus kraujo tyrimus. Taip pat jie suteikia visą reikalingą informaciją apie gydymo, operacijos eigą.
  • Atlikus žandikaulių kompiuterinę 3D tomografiją, gydytojas suplanuoja implantų įsriegimo sritis, o dantų technikų laboratorija gamina visų dantų projektą.
  • Visų implantų įsriegimas atliekamas vieno vizito metu, vietinėje žandikaulio nejautroje. Tai saugi ir neskausminga chirurginė procedūra. Po procedūros galimas minimalus patinimas.
  • Jau po 24 val. laboratorijoje pagamintas laikinas viso žandikaulio dantų protezas yra fiksuojamas ant įsriegtų implantų.
  • Implantams visiškai prigijus kaule, po 3–5 mėn., pradedami nuolatinių cirkonio keramikos protezų gamybos etapai. Pirmiausia ruošiamas dantų projektas, kuris leidžia Jums matyti, kaip atrodys būsimi dantys, o taip pat ir koreguoti būsimų dantų formą, vaizdą pagal Jūsų norus.

Turite klausimų? Registruokitės konsultacijai, kurios metu su protezuojančiu gyd. aptarsite visas galimybes ir išsirinksite patraukliausią pasiūlymą.

„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559
REGISTRUOTIS VIZITUI