Sėkmės istorija: kaip Karolis Čepulkauskas įkūrė Dantų Estetiką

Nuo pirmo dantų techologijos studijų kurso mano tikslas buvo įkurti nuosavą verslą. Tam pagrindą suteikė savarankiškai atlikta praktika vienoje geriausių Lietuvos dantų technikos laboratorijų. Tik baigus studijas įkūriau nuosavą verslą – dantų protezavimo gamybos laboratoriją, kuriai vadovauju dvylika metų.

Įkūrus laboratoriją, kuri sėkmingai dirba su kitomis odontologijos klinikomis, supratau poreikį, kurį diktuoja šiuolaikinis žmogus – verslus, skubantis ir norintis greito rezultato. Taip kilo idėja atidaryti odontologijos kliniką su laboratorija, kuri teiktų ne tik visas odontologijos paslaugas nuo gamybos iki galutinio rezultato, bet ir siūlytų papildomą vertę: apgyvendinimą ir asmeninio vairuotojo paslaugas. Turint visas paslaugas vienoje vietoje ir teikiant kompleksiškas paslaugas, sutrumpiname kliento vizitų skaičių, taip galutinį rezultatą pasiekiame dvigubai greičiau. Galiu pasidžiaugti, kad esame pirmieji Lietuvoje galintys klientui pasiūlyti tokį platų paslaugų spektrą.

Norint išlaikyti verslo konceptą – klientui suteikti greitai ir kokybiškai odontologijos paslaugas – privalu suformuoti tinkamą klinikos komandą. Didžiausias iššūkis tapo atrinkti ne tik geriausius savo srities profesionalus, bet ir tuos, kurie moka tinkamai komunikuoti su klientais. Šiuo metu nuoširdžiai džiaugiuosi turėdamas komandą, kuri randa sprendimus net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose ir padeda klientams drąsiai šypsotis.

Savo giliu įsitikinimu siekiu pakeisti žmonių požiūrį į odontologiją, suteikti jiems žinių, į ką reikia atkreipti dėmesį prieš pasirenkant savo specialistą ir kaip būti tikram, jog einate teisinga kryptimi. Noriu, kad odontologas paliktų jums tik geriausius prisiminimus.

Ne kartą esu sulaukęs klausimo: kodėl nesiplečiate, nekuriate odontologijos tinklo taip, kaip daro pagrindiniai Jūsų konkurentai? Atsakymas labai paprastas: taip užkertamas kelias kokybei, o ji man, kaip klinikos vadovui ir kaip savo srities specialistui, yra svarbiausia. Kokybei skiriame daug laiko, todėl kiekvienas klinikos specialistas aktyviai dalyvauja kvalifikacijos kėlimo seminaruose, domisi naujausiais technologiniais sprendimais odontologijos srityje. Taip galime būti geriausiais ir patogiausiais mūsų klientams.

                                                                                          Geriausios pamokoskitų praeitos pamokos!

REGISTRUOTIS VIZITUI