Greitas gydymas atostogų Lietuvoje metu

Greitas gydymas atostogų Lietuvoje metu – visos odontologijos paslaugos vienoje klinikoje

Nors dantų priežiūra ir kokybiškas jų gydymas – tema, aktuali kiekvienam iš mūsų, turbūt dauguma Jūsų sutiks, jog daugiausiai iššūkių atrandant galimybes ir lūkesčius atitinkančią odontologijos kliniką patiria užsienyje gyvenantys lietuviai. Itin aukštos odontologinių paslaugų kainos užsienio šalyse ir aukšta gydymo paslaugų kokybė mūsų šalyje, motyvuoja grįžti ir gydytis Lietuvoje. Tačiau kyla klausimas, kaip suspėti išspręsti visas dantų problemas vienų atostogų Lietuvoje metu?

Atsakymas – artėjančių atostogų metu rezervuokite laiką klinikoje „Dantų estetika“! Tik mūsų klinikoje Jūs gausite absoliučiai visą odontologinių paslaugų spektrą. Tai užtikrins ne tik paslaugų kokybę ir garantiją, bet ir sutaupys labai daug brangaus Jūsų laiko.

  • Klinika ir laboratorija vienoje vietoje.

Turėdami savo laboratoriją ir kliniką Jums galime pasiūlyti išskirtines dantų protezavimo galimybes. Pirma, esant sudėtingai burnos situacijai, konsultaciją Jums gali suteikti ne tik gydytojas-odontologas, bet ir dantų protezų gamybos specialistas – dantų technikas. Tokiu būdu Jūs gaunate dviejų savo srities specialistų nuomonę ir taip kartu pasiekiame optimalų gydymo sprendimą.

Antra, protezavimas ir pačių protezų gamyba yra didelio kruopštumo ir atidumo reikalaujanti sritis. Gaminant dantų protezus, jų pritaikymas ir spalvos priderinimas gali pareikalauti kelių korekcijų. Atliekant gydymą mūsų klinikoje, šios korekcijos įgyvendinamos vieno vizito metu. Jums nereikia laukti kol vainikėliai bus nusiųsti į kitoje vietoje įsikūrusią laboratoriją bei derinti naujo vizito laiko. Tokiu būdų vietoje keleto savaičių, rezultatą galime pasiekti daug greičiau. Ši mūsų savybė išskiria mus iš 80 proc. likusių Kauno odontologijos klinikų.

  • Visų odontologinių problemų gydymas.

Mūsų klinikoje Jūsų laukia 14 patyrusių specialistų, suteiksiančių Jums visą spektrą odontologinių paslaugų. Nuo dantų priežiūros – burnos higienos, estetikos, balinimo, terapinių procedūrų – iki sudėtingų dantų gydymo procedūrų implantologijos, ortodontijos, protezavimo, chirurgijos srityse.

Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį, jog mūsų klinikoje Jūsų laukia profesionalų komanda, kurią atrinko ir suformavo tiesioginiai odontologų darbo vertintojai – dantų technikai. Tad pažadame, jog Jums suteiksime aukščiausią kokybę ir kvalifikaciją atitinkančias paslaugas.

  • Apgyvendinimo ir transporto paslaugos.

Jei į mūsų kliniką atvykstate iš kito miesto, arba atostogų grįžtate tik dantų gydymo tikslais – turime Jums rinkoje išskirtinį pasiūlymą. Apgyvendinimo ir transportavimo paslaugas! Atvykusius į Kauną mūsų vairuotojas Jus pasiims iš Jūsų nurodytos vietos. Suteiksime komfortabilias apgyvendinimo sąlygas apartamentuose, įrengtuose virš klinikos esančiose patalpose. Sėkmingai užbaigus gydymo procesą, mūsų vairuotojas išlydės Jus į traukinių, autobusų stotį, oro uostą.

Norite suderinti savo atostogas ir dantų problemų išsprendimą? Susisiekite!

REGISTRUOTIS VIZITUI