Dantų estetika. Nuo ko viskas prasidėjo?

Kartais būna įdomu sužinoti nuo ko viskas prasidėjo. Odontologijos klinikos „Dantų estetika” pradžia buvo trys žmonės, vienas kabinetas ir noras sukurti šeimos verslą. Burnos higienos specialiste keliose Kauno klinikose dirbusi Sandra ir tuo metu specialistų komandai vadovavęs dantų technikas Karolis galvose subrandino išskirtinės odontologijos klinikos viziją, todėl neliko nieko kito – tik įgyvendinti idėją.

Kaip ir dauguma jaunų verslų, tuo metu pora susidūrė su klausimu, iš kur gauti finansavimą. Juk norint sėkmingai teikti odontologijos paslaugas reikalinga įranga ir specialios priemonės. Finansavimo jie ieškojo įvairiais kanalais. Vis tik atsitiktinumas lėmė pažintį su Investicijų ir verslo garantijos „Invega“(INVEGA) veikla. Įvertinę sąlygų palankumą, sutuoktiniai pasinaudojo net keliomis finansinėmis priemonėmis.

„Labiausiai stebino greitis. Elektroninius laiškus su atsakymais iš INVEGOS specialistų gaudavome per kelias valandas nuo klausimų pateikimo, o maždaug per mėnesį nuo dokumentų užpildymo, pinigai pasiekė sąskaitą ir galėjome pradėti veiklą. Manau, kad ši jauno verslo finansavimo forma yra labai vertinga, nes pastiprina būtent tada, kai to labiausiai reikia – žengiant pirmąjį žingsnį versle”, – pasakoja odontologijos klinikos „Dantų estetika” bendrasavininkė Sandra Čepulkauskienė.

REGISTRUOTIS VIZITUI