Žinių sėmėsi Pietų Amerikoje

Mūsų komandos nariai burnos higienistė Sandra Čepulkauskienė ir gydytojas odontologas-implantologas Kęstutis Gronskis metų pabaigoje dar spėjo apsilankyti tobulinimosi kursuose, o įgytas žinias, anot jų, nekantrauja pritaikyti rūpindamiesi mūsų pacientais.
Diskutuodami tarpusavyje burnos ir dantų priežiūros specialistai vienbalsiai pripažįsta, jog technologijos odontologijos srityje tobulėja beveik kasdien. Socialinio tinklo „Facebook“paskyroje dalinomės būtent Sandros ir Kęstučio atsiminimais iš vaikystės apie pirmąsias patirtis odontologo kėdėje. Dabar jau patys dantis gydantys jauni žmonės su šypsena prisimena, jog anuomet mažai kas kreipdavo dėmesį į nuskausminimą, o ir technologijos labai ribodavo gydytojų galimybes. Neskausmingas dantų gydymas ar implantai vos per kelias valandas dabar tampa kasdienybe, tad gydytojams jau svarbiau atsirinkti žinias, o ne ieškoti, kur jų pasisemti.
Implantologijos, protezavimo ir burnos priežiūros centro specialistai nuolat domisi odontologijos naujovėmis, dalyvauja praktiniuose tobulėjimo kursuose ar net patys skaito pranešimus. Klinikos vadovės S. Čepulkauskienės manymu, tai ne tik aukščiausio meistriškumo siekis, bet ir savo asmenybės tobulinimas bei jausmas, kad viską darai iš širdies.
Prasidėjus paskutiniam šių metų mėnesiui S. Čepulkauskienė dalyvavo konferencijoje „EFEKTYVI KOMUNIKACIJA BURNOS HIGIENISTO DARBE“. Anot burnos higienistės, įkvepiančios ir motyvuojančios bendravimo psichologinės rekomendacijos tikrai pasitarnaus ne tik praktikoje, bet ir asmeniniame gyvenime. „Jaučiuosi visapusiškai patobulėjusi, o, manau, nuolat atnaujinti žinias apie pirmąją medicinos pagalbą būtų pravartu ne tik medicinos srities darbuotojams“, – po konferencijos sakė S. Čepulkauskienė.  
Gydytojas odontologas-implantologas Kęstutis Gronskis buvo išsiruošęs į dar tolimesnę kelionę. Paklaustas, kaip sekėsi Brazilijoje, jis tik šyptelėjo ir sakė, jog darbų sūkurys ir rutina įsuko tik grįžus. Pietų Amerikoje implantologas lankėsi Brazilijoje įsikūrusiame ILAPEO institute, kur intensyvaus kurso metu gilino savo žinias vienmomentės implantacijos srityje. Gydytojas patikino, jog įgavo išties naudingų žinių, kurias iškart pritaikė savo darbe. Tai jo paties minėtos rutinos iliustracija ir meilės savo darbui pavyzdys.

Jei norite, jog ir Jūsų dantimis rūpintųsi patys pažangiausi odontologai, mielai kviečiame registruotis nemokamai konsultacijai jau dabar ir primename, kad, užsiregistravusiems iki 2017 m. pabaigos, visoms procedūroms taikoma net 10 procentų nuolaida!
    

REGISTRUOTIS VIZITUI