vienmomente implantacija

Vienmomentė implantacija: greitesnis kelias į galutinį rezultatą

Kaip žinia, norint atkurti prarastą dantį reikia įsriegti implantą, tuomet laukti 2-3 mėn., kol jis pilnai sugis ir tik tada džiaugtis nuolatiniu vainikėliu ir pilnai atkurtu dantuku.

Tačiau šiuolaikinė odontologija siūlo vienmomentės implantacijos paslaugą, kurios dėka danties šalinimo metu iškart įsriegiamas implantas, kas sutaupo: vizitų skaičių, Jūsų laiką ir finansus bei sutrumpina gijimo laiką. 

Renkantis implantacijos būdą. estetinis vaizdas yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Būtent po vienmomentės implantacijos ir protezavimo jis visada yra geresnis, nes gijimo laikotarpiu kietieji audiniai (kaulas) ir minkštieji audiniai (dantenos) persitvarko visisiškai minimaliai. Tai leidžia pasiekti itin aukštus estetinius rezultatus, o tai ypatingai svarbu priekinių dantų srityje.

Žinoma, svarbu suprasti, kad kiekvieno žmogaus situacija individuali, todėl ar ši paslauga gali būti taikoma, pasakoma tik po išsamios burnos chirurgo konsultacijos. 

Turite klausimų? Registruokitės konsultacijai, kurios metu aptarsite visas galimybes ir išsirinksite patraukliausią pasiūlymą.

„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559
REGISTRUOTIS VIZITUI