Sveika ir graži šypsena – Jūsų rankose

Grožis ir sveikata yra neatsiejami vienas nuo kito. Ne tik spindinčios akys, stilinga apranga, bet ir sveika šypsena yra pasitikėjimo savimi ir estetinio grožio garantas. Rūpintis savo burnos ir dantų būkle turime kiekvieną dieną. Kruopšti individuali higiena ir atsakingumas prisižiūrint dantis, padės juos išsaugoti sveikus visą gyvenimą.

Kaip taisyklingai prižiūrėti dantis ir kokias priemones naudoti būtent Jums? Tai be abejonės geriausiai gali patarti burnos higienistas, atlikęs profesionalią burnos higienos procedūrą. Ją rekomenduojama profilaktiškai atlikti 2 kartus per metus arba kas 3-4 mėnesius, esant periodonto ligoms ar padidėjusiai rizikai joms vystytis.

Atliekant profesionalią burnos higieną pirmiausia šalinami viršdanteniniai ir podanteniniai akmenys pjezoelektriniu/ultragarsiniu skaleriu, vibracijos būdu nuvalant juos nuo dantų paviršiaus. Gilioms periodontologinėms kišenėms, sunkiai pasiekiamoms vietoms mineralizuotos apnašos šalinamos ir rankiniais instrumentais. Toliau atliekamas dantų paviršiaus poliravimas oro abrazijos, dar vadinamu Air-Flow, būdu, naudojant itin švelnius perlų miltelius.

Esant jautriems, estetiškai plombuotiems, keramika protezuotiems dantims ar implantams, net ir periokišenėms, visuomet naudojame poliravimo miltelius glicino pagrindu. Mūsų naudojamus miltelius net 99proc. Sudaro pats glicinas – natūrali amino rūgštis. Šie milteliai švelniai poliruoja, nešiurkštinant paviršiaus, greit ištirpsta.

Atlikus poliravimą oro abrazijos būdu, dantų paviršiai dar blizginami, naudojant besisukantį minkštą, guminį kalpokėlį ir neabrazyvią pastą.

Po profesionalios burnos higienos procedūros dantys tampa švarūs, itin švelnūs ir blizgantys. Nuvalius pigmentines apnašas, jie net vizualiai pašviesėja ir pacientai gali džiaugtis spindinčia šypsena. O švaros pojūtis burnoje dar ilgai išlieka ir tai ypač motyvuoja tinkamai prižiūrėti dantis namuose.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime el. paštu, telefonu ar asmenine žinute.

Pagarbiai, burnos higienistė, klinikos direktorė Sandra Čepulkauskienė

REGISTRUOTIS VIZITUI