Chirurginės paslaugos atliekamos tada, kai norime išsaugoti esamus dantis bei minkštuosius audinius, stabilizuoti periodonto ligų plitimą.

Seniau vyravo tokia nuomonė, kad žmogui senėjant yra normalu, jog dantys pradeda klibėti, išilgėja ir jų netenkama. Bet tuo metu tiesiog mažai kas bandė domėtis priežastimis, kodėl taip yra ir kaip to išvengti. Bet šiuolaikinės medicinos galimybės, o svarbiausia- ir žinios, mums leidžia išvengti ar sustabdyti, kontroliuoti periodontito vystymąsi. Periodontitas – tai dantis supančių minkštųjų (dantenų, periodontoto raiščių) ir kietųjų (kaulo) audinių uždegimas, infekcija, kuomet dėl patologinių bakterijų poveikio kaupiasi apnašos ir akmenys, formuojasi gilios dantenų kišenės, iš kurių gali pūliuoti, dantenos tampa uždegiminės, kraujuojančios ar net skausmingos. Būtent periodontito atsiradimo dažniausia priežastis yra dantų apnašos ir jose esančios bakterijos. Vėlesnėse periodontito stadijose norint sustabdyti ligos plitimą, gali tekti atlikti dantenų kišenių mažinimo procedūras, vadinamas lopo operacijos, ar dantenų kiuretažus.

Lopo operacijos metu atkeliamas dantenų sluoksnis, išvalomi uždegiminiai audiniai, podanteniniai akmenys, nulyginamas šaknų paviršius bei naudojamos antibakterinės priemonės. Po tokios procedūros dantenoms sugijus, sumažėja kišenių gylis, uždegimo simptomai, patogeninių bakterijų kiekis.

Pradinėse periodontito stadijose gali pakakti atlikti tik dantenų kiuretažą. Šios procedūros metu iš kišenių pašalinamos granuliacijos, nulyginami šaknų paviršiai, suardomas bakterinis biofilmas.

Tam, kad gydymas būtų sėkmingas, labai svarbu tinkamai ir itin kruopščiai prisižiūrėti dantis namie, reguliariai atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Tik dirbdami komandoje gydytojas su pacientu, gali pasiekti ilgalaikių sėkmingo gydymo rezultatų.

Eil. Nr. Paslauga Kaina (€)
1 Individualios burnos higienos instruktažas NEMOKAMA
2 Danties šalinimas 40-109 Eur
3 Protinio danties šalinimas 56-140 Eur
4 Kaulo augmentacija 303-704 Eur
5 Pieninio danties rovimas 23 Eur
6 Lopo operacija (vieno danties) 54-66 Eur
7 Šypsenos linijos korekcija 76 Eur
8 Gingivektomija (vieno danties) 44 Eur
9 Kiuretažas (vieno danties) 28 Eur
10 Vainiko prailginimo operacija (vieno danties) 90 Eur
11 Lūpos pasaitėlio plastika 66 Eur
12 Prieangio gilinimas 154 Eur
13 Sinuso pakėlimas atviru būdu 703-1114 Eur
14 Sinuso pakėlimas uždaru būdu 204-512 Eur
15 Alveolės užpildymas kaulo pakaitalu 204-313 Eur
16 Periimplanto konservatyvus gydymas 70 Eur
17 Periimplanto chirurginis gydymas 130 Eur
18 Danties šaknies rezekcija (be retrogradinio plombavimo) 190 Eur
19 Dantenų recesijos plastika su transplantatu iš gomurio 1 dantis 320 Eur

Video galerija

REGISTRUOTIS VIZITUI