Pasinaudokite palankiomis Jums išsimokėjimo sąlygomis

Dažnai sulaukiame klausimo kokiais būdais galima atsiskaityti mūsų klinikoje? 

Visų pirma, iškart po paslaugos suteikimo, klinikoje galite atsiskaityti grynaisiais arba kortele. Taip pat, galime išrašyti sąskaitą faktūrą ir pagal ją atlikti pavedimą saugiai iš namų. 

Svarbu informuoti, kad:

  • bendradarbiaujame su VISOMIS sveikatos draudimo kompanijomis, todėl jeigu Jūsų darbdavys yra Jus apdraudęs sveikatos draudimu, turite galimybę už odontologines paslaugas mokėti mažiau! Norint pasinaudoti sveikatos draudimu svarbu užsiregistruoti ir į kliniką atvykti turėdami asmens tapatybės patvirtinantį dokumentą bei draudimo kortelę.
  • bendradarbiaujame su KTLK (Kauno teritorine ligonių kasa), todėl jeigu Jums priklauso dantų protezavimo kompensavimas iš Privalomojo sveikatos draudimo, kreipkitės į savo šeimos kliniką, kurioje dirbantis odontologas užpildys visus reikiamus dokumentus ir Jums išduos dokumentą, su kuriuo galite kreiptis pas mus protezavimo darbams! 
  • bendradarbiaujame su lizingo įmonėmis, todėl jeigu norite išsimokėti odontologinį gydymą su lizingavimo paslaugomis, Jums tereikės pasakyti asmens kodą ir mes pateiksime Jums pasiūlymą. 
  • klinikos pacientams teikiame išsimokėjimo sąlygas tiesiogiai su klinika BE PABRANGIMO. Po pirmos konsultacijos gavus gydymo planą galime pateikti Jums išsimokėjimo planą. Taip gydymą pradėsite iškart, o už paslaugas atsiskaitysite etapais. 

Kviečiame išsirinkti Jums patogiausią mokėjimo būdą ir nelaukti – kelią link sveikos ir gražios šypsenos pradėti jau DABAR.

Turite klausimų? Kreipkitės į registratūrą tel. nr. +370 600 25559 arba el. paštu [email protected]


„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559

REGISTRUOTIS VIZITUI