Pacientams iš užsienio Dantų Estetika

Užsieniečiams

Atvykstantiems iš kito miesto, šalies

Atvykstate pasirūpinti sveika šypsena iš kito miesto ar šalies? „Dantų estetikos“ komanda pasirengusi padėti sutaupyti laiko ir užtikrinti visapusį komfortą viešnagės metu. Jūsų patogumui klinikos pastate įrengta vieta nakvynei – šiuolaikiškas, erdvus butas. Laisvu nuo procedūrų laiku taip pat galėsite naudotis nuomotu automobiliu ir asmeninio vairuotojo paslaugomis.

 

Dantų protezavimo, implantacijos ar kitos pasirinktos paslaugos teikimas gali būti skaidomas į 4 etapus:

I. Registracija

Pasirinkite Jums patogų laiką pirmajam vizitui klinikoje „Dantų estetika“ ir užsiregistruokite pas odontologą, implantologą ar kitos srities burnos sveikatos specialistą. Jis kruopščiai įvertins dantų, žandikaulio būklę ir patars dėl tolesnių veiksmų. Jūsų patogumui konsultacijos gali būti organizuojamos tiek lietuvių, tiek anglų, rusų kalba.

Svarbu: pirmojo vizito metu gali prireikti žandikaulių rentgeno nuotraukos. Susisiekite su mumis – mielai padėsime pasirūpinti nuotrauka Jūsų mieste ar šalyje.

Užsiregistruoti galite Jums patogiu būdu: užpildę užklausos formą ar el. paštu, telefonu.

II. Gydymo plano sudarymas

Po pirmojo vizito pasiūlomas tikslus gydymo planas, pagrįstas sveikatos būkle ir lūkesčiais. Specialistai mielai atsakys į klausimus, susijusius su konkrečia gydymo eiga, etapais, priemonėmis ir numatomais rezultatais.

III. Paruošiamųjų ir pagrindinių gydymo darbų atlikimas

Preliminari etapo trukmė: maždaug 3–5 dienos.

Šio etapo metu atliekamos chirurginės procedūros. Priklausomai nuo būklės, gali prireikti šalinti nesveikus dantis, sutvirtinti žandikaulio struktūrą, įsriegti reikiamą kiekį implantų ir pagaminti, pritvirtinti laikinąjį protezą.

IV. Baigiamųjų gydymo tikslų įgyvendinimas

Preliminari etapo trukmė: nuo kelių dienų iki 2 savaičių.

Priklausomai nuo iškeltų tikslų ir klinikinės situacijos, šio etapo vizitai organizuojami nuo pagrindinių gydymo darbų praėjus keliems mėnesiams. Susitikimų su paskirtais specialistais metu atliekamos protezavimo procedūros. Šiuo laikotarpiu paprastai pagaminami dantų protezai. Visiems darbams atlikti gali prireikti poros vizitų, tad rekomenduojame tuo metu likti šalyje.

 

Kodėl verta šypseną patikėti klinikai „Dantų estetika“?

Puiki fizinė ir psichologinė Jūsų savijauta – pagrindinis mūsų komandos tikslas. Atidžiai ir nuolat rūpinamės visais aspektais, padedančiais teikti aukščiausius patikimumo standartus ir individualius Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas. Taip pat siūlome įvertinti šiuos klinikos „Dantų estetika“ privalumus:

Kasdien išlaikomi aukščiausi standartai

Geriausio rezultato siekiame be jokių kompromisų. „Dantų estetika“ įkurta ir valdoma patyrusių odontologijos specialistų, o Jūsų burnos sveikata rūpinasi itin aukšta kvalifikacija pasižyminti komanda. Tyrimų duomenimis, nė vienas mūsų pacientų negrįžta į kliniką, kurioje lankėsi prieš kreipdamiesi į „Dantų estetiką“.

Dėmesys išskirtiniam komfortui

Pasitikėjimas – būtina sąlyga geram rezultatui. Kiekviena, net pačia paprasčiausia procedūra rūpinasi patyrę, dėmesingi specialistai, kuriems gera Jūsų savijauta – prioritetas. Diskomfortą galinčios kelti paslaugos teikiamos pritaikius veiksmingą vietinę nejautrą. Prireikus daromos pertraukėlės, kitaip sudaromos sąlygos atsipalaiduoti ir rūpintis sveikais dantimis be jokio nerimo.

Patikima garantija

Mūsų specialistų atliktiems darbams suteikiama garantija:

  • Estetiniam plombavimui, terapiniam gydymui – 6 mėn.;

  • Dantų protezavimui – 3 m.;

  • Dantų implantavimui ir patiems implantams – 3 mėn. ir visą gyvenimą*.

* Dantų implantacijai pirmiausia taikoma 3 mėn. garantija. Ji pratęsiama tuo atveju, jei pacientas rūpinasi reguliaria, kruopščia burnos higiena. Po patikros pačiai procedūrai ir implantui taikoma viso gyvenimo garantija.

Jei laikomasi nepriekaištingos burnos higienos, bet implantas prigyja netinkamai, jis nemokamai pakeičiamas nauju.

Kilus neaiškumų dėl burnos higienos, protezų priežiūros, esame pasirengę išsamiai pakonsultuoti ir suteikti papildomos informacijos.

Čia pat esanti laboratorija

Specializuoti tyrimai ir implantų, protezų gamyba atliekami pačioje klinikoje esančioje laboratorijoje, todėl galite sutaupyti tiek laiko, tiek išlaidų. Šiame centre dirba darni patyrusių specialistų komanda, besirūpinanti visais techniniais poreikiais tam, kad šypsotumėtės drąsiai. Nuolatinės investicijos į pažangiausią įrangą, spartus pasaulinių naujovių taikymas, operatyvumas, ypatingas reiklumas kokybei, platus paslaugų spektras – tai, kas užtikrina nepriekaištingą rezultatą.

Lanksti kainodara

Nuo burnos higienos iki Jūsų šypenos atkūrimo – rūpinamės, kad prieinama būtų kiekviena paslauga. Dėl šios priežasties jau pirmojo vizito metu galite aptarti gydymo eigą, terminus, trukmę ir laikui nejautrias procedūras atilikti tada, kai tai patogu Jums. Burnos higiena ar dantų protezavimas išsimokėtinai – dar viena galimybė atsiskaityti Jums patogiomis sąlygomis. Suderinti poreikius bei galimybes su „Dantų estetika“ – lengva ir malonu.

Estetiška, sveika šypsena – tai puiki savijauta, pasitikėjimas savimi ir galimybė geriausias emocijas reikšti nuoširdžiai. Šio tikslo kasdien siekiame taikydami mokslu pagrįstus metodus. Nedelskite – pasinaudokite išskirtiniais „Dantų estetikos“ privalumais jau šiandien!

Turite
klausimų?
Susisiekite!
Skambinkite
+370 600 25559
Konsultacija
internetu

 Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

 +370 600 25559

 info@dantuestetika.lt

 Dantų estetika

 dantu_estetika

Maloniai laukiame Jūsų nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 - 19:00 val.

DĖMESIO - šeštadieniais dirbame pagal išankstinę registraciją!

Dantų estetikos klinika, UAB

Įmonės kodas: 304444009

Vadovas: Sandra Čepulkauskienė, direktorė

Adresas: Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

Tel. nr.: +370 600 25559

El. paštas: info@dantuestetika.lt

Susisiekite