Laboratorija


Mano pagrindinis siekis yra suteikti žmonėms žinių ir supažindinti juos su vidiniais odontologijos paslaugų aspektais. Žmogui, prieš pasirenkant odontologą, yra svarbu suprasti iš ko sudaryta visa komanda ir kaip ji buvo formuota. Tikrai daugeliui nežinoma, kad įvairių protezavimo darbų etapai gamyboje, mūsų skaičiavimas, užima net 94proc. laiko, o odontologo darbas sudaro vos 6 proc. viso gydymo laiko. Didžiąja dalimi būtent nuo dantų technikos laboratorijos ir ten dirbančių šios srities specialistų priklauso protezo ar kitų restauracijų ilgaamžiškumas.

Manau, kad norint pacientui užtikrinti dantų protezavimo kokybę, odontologijos klinika ir laboratorija turi būti kartu. O svarbiausia, tai suteikia pacientui kokybę ir garantijas iš vienų rankų.

Sėkmingo ir profesionalaus pasirinkimo!
Karolis Čepulkauskas – dantų technikas, laboratorijos direktorius

Dantų protezų gamybos laboratorija „Dantų estetika“ subūrė dantų technikų komandą, kuri atlieka aukščiausios kokybės darbus su sertifikuotomis ir ES direktyvas atitinkančiomis  medžiagomis, siekdama gaminti kokybiškus, estetiškus ir ilgalaikius dantų protezus.

Laboratorijos vadovas ir dantų technikas Karolis Čepulkauskas jau daugiau nei 15 metų dirba šioje srityje.

Laboratorijos specialistai nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje, semdamiesi profesinių žinių iš įvairių šios srities specialistų.

Dantų technikų laboratorija, bendradarbiaudama su klinika, siekia sukurti nepriekaištingą kokybę,  pasitelkdami naujausiomis technologijomis, modernia įranga,  inovatyviomis medžiagomis.

Net paprasčiausias dantų protezas gaminamas atsakingai ir itin kruopščiai. Ypatingas dėmesys skiriamas darbo kokybei, tikslumui ir estetikai.

Turite klausimų? Susisiekite!

Laboratorijos komanda

Dominykas
DANTŲ TECHNIKAS
Viktorija
DANTŲ TECHNIKĖ
Karolina
DANTŲ TECHNIKĖ
Evelina
DANTŲ TECHNIKĖ
Vytautas
DANTŲ TECHNIKAS
Karolina
DANTŲ TECHNIKĖ
Agnė
DANTŲ TECHNIKĖ

Video galerija

REGISTRUOTIS VIZITUI