vienmomentė imlantacija

Kuo ypatinga vienmomentė implantacija?

Vienmomentė implantacija yra viena pažangiausių klinikinių procedūrų, kuomet to paties vizito metu burnos chirurgas pašalina sugedusį, lūžusį arba gydymui  netinkantį dantį su visa šaknimi ir į pašalintos šaknies vietą įsriegia implantą.

Taikant vienmomentę implantaciją, nebereikia laukti 2-6 mėnesių tam, kad būtų galima saugiai atlikti implantaciją. Todėl šis gydymo metodas sumažina vizitų ir chirurginių intervencijų skaičių, taip nesukeliant papildomų nepatogumų ar streso.

Pasirinkus vienmomentę implantaciją pirmojo vizitu pašalinamas dantis ir į jo vietą įsriegiamas implantas, jeigu reikia – uždedami laikini dantys. Antrojo vizito metu (po 2-3 mėnesių, prigijus įsriegtam implantui) laikini dantys pakeičiami nuolatiniais.

SVARBU: kiekvienas žmogus yra individualus, todėl ir kiekviena situacija yra skirtinga bei unikali. Apie tai, ar Jūsų atvejis yra tinkamas šiai procedūrai, turėtų konsultuoti implantuojantis gydytojas, tad mielai kviečiame registruotis nemokamai konsultacijai mūsų klinikoje jau dabar. 

Turite klausimų? Registruokitės konsultacijai, kurios metu su protezuojančiu gyd. aptarsite visas galimybes ir išsirinksite patraukliausią pasiūlymą.

„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559
REGISTRUOTIS VIZITUI