Ką rinktis: standartinę ar individualią sportui skirtą kapą?

Kas yra sportinė kapa?

Dantų estetikos klinikoje ir laboratorijoje galite užsisakyti individualias sportines kapas, kurios absorbuoja smūgius, sumažina lūpų, liežuvio, burnos minštųjų audinių sužalojimų riziką, o svarbiausia padeda išvengti danties išmušimo, nuskilimo, danties nervo pažeidimo ar žandikaulio lūžio. Individualios sportinės kapos yra bekvapės, beskonės, o svarbiausia apsaugo Jūsų dantis ir dantenas. Komfortiška kapa padeda pasiekti geresnių sporto rezultatų, nes nebelieka baimės vengti kontakto su priešininku ar rizikuoti atlikti manevringą judesį, kurio metu neišvengiamas kritimas. Kapos tinkamos ir vaikams, ir suaugusiems. 

Kokių sporto rūšių atstovams yra reikalingos sportinės kapos?

Dažnai yra galvojama, kad individualias sportines kapas naudoja tik itin aktyvaus, greito sporto mėgėjai ir profesionalai – kaip krepšininkai ar boksininkai. Tačiau kapos reikalingos visoms sporto rūšims, kurios turi bent minimalų kontaktą su kitu sportininku ar galimybę nuvirsti, nugriūti. Tad pasaulyje pripažinta praktika, kad sportines kapas naudoja bokso, krepšinio, dviračių, riedučių, ledo ritulio, motokroso, futbolo, rankinio, dziudo, imtynių, jodinėjimo, regbio, karate, skvošo, kikbokso, sporto šakų atstovai.

Kodėl rizikinga pirkti standartines sportines kapas?

Svarbu paminėti, kad dažnu atveju standartines sporto kapas galite rasti ir sporto reikmenų parduotuvėse, tačiau siekiant aukščiausios gaminio kokybės, kuris ilgai tarnautų, suteiktų komfortą ir maksimalią dantų bei dantenų apsaugą – rinkitės mūsų klinikos laboratorijoje gaminamas individualias kapas. Individualios kapos gaminamos iš patvaresnės, tačiau visiškai nekenksmingos medžiagos, gali būti skirta viršutiniam žandikauliui arba dviguba – abiem žandikauliams. Tokia kapa visiškai atitinka Jūsų sukandimą, todėl suteikia komfortą ir ypac gerą laikomumą burnoje bei apsaugą. Kontakto metu susitrenkus, visa smūgio jėga tenka kapai, kuri amortizuoja, sušvelnina ir paskirsto smūgio jėgą į kapą. Taip išvengiama lūpos ir skruostų gleivinės prakirtimo į dantis.

Kaip gaminama individuali sportinė kapa?

Norint įsigyti individualią sportinę kapą tereikia užsiregistruoti vizitui pas Dantų estetikos odontologijos klinikos gydytoją, kurio metu nuimamas atspaudas, iš plataus spalvų spektro išsirenkama tinkanti spalva, o vietoje įsikūrusi dantų technikų laboratorija iškart pradeda gamybą. Antro vizito metu Jums yra pamatuojama pagaminta kapa ir jeigu viskas tinka – atiduodama. 

Kaina:

 

Eil. Nr. Paslauga Kaina (€)  
1 Individualios burnos higienos instruktažas NEMOKAMA  
2 Individuali sportinė kapa 180 EUR
REGISTRUOTIS VIZITUI