Specialus dantų balinimo pasiūlymas už 120 EUR

Artėjant gražiausioms metų šventėms paruošėme Jums ypatingą pasiūlymą dantų balinimui su pasaulyje pripažinta amerikietiška ir itin saugia BEYOND® sistema. 
Tai pasaulyje pripažintas dantų estetikos lyderis, kuris pasitelkia saugiausias, efektyviausias ir labiausiai ištobulintas technologijas dantų balinimo srityje. Mėgaukitės greitu ir dinamišku rezultatu vos per vieną vizitą!
Tik gruodžio 14 – 18 dienomis ši paslauga kainuos TIK 120 EUR (paslaugos vertė 220 EUR). 
 

Kam gali būti reikalinga BEYOND® dantų balinimo procedūra? 
BEYOND® garantuoja stulbinančius rezultatus kiekvienam, kuris nori baltesnių dantų ir švytinčios šypsenos. Procedūra ypač tinka tiems, kurių dantų emalis pageltęs nuo tabako, maisto ar gėrimų produktų. Taip pat, tai efektyvi priemonė dantims nuo tetraciklino, fluorido ir su amžiumi susijusioms dėmėms. 
 
Ar tai saugi procedūra? 
Taip, apdovanojimus laiminti BEYOND® dantų balinimo procedūra yra 100% saugi. Pažangi šviesos filtravimo sistema, pašalina kenksmingą karštį ir UV spindulius, taip užtikrindama komfortą ir saugumą bei sumažina jautrumą, susidarantį procedūros metu ir po jos. 
 
Ar atliekant procedūrą yra nubalinamos dantų karūnėlės ir laminatės?
Balinimo metu šviesinami tik Jūsų natūralūs dantys ir joks balinimas negali pakeisti keramikinių, cirkonio ar kt. karūnėlių/laminačių spalvos. 
 
Kokių rezultatų galima tikėtis po procedūros?
Balinimo rezultatai priklauso nuo Jūsų dantų būklės. BEYOND® procedūra suteiks geriausią įmanomą dantų balinimo rezultatą, patenkinti Jūsų individualius poreikius. 
 
Kiek laikysis gautas balinimo rezultatas?
Dažniausiai rezultatai išlieka iki dviejų metų. Tai priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo: jeigu dažnai vartojate emalį dažančius produktus – rezultatai išliks trumpiau arba teks dažniau atlikti balinimo procedūrą. 
 
Kiek laiko trunka BEYOND®  balinimo procedūra?
Su pasiruošimu procedūra trunka apie 45 min.
 
Kaip rūpintis savo dantimis po procedūros?
Pirmą parą rekomenduojama vengti tokių produktų kaip kava, tabakas, dažantys gėrimai ar maistas. Vengti spalvotų burnos skalavimų skysčių ir pastų.
 
Skambinkite ir sutarsime Jums tinkamiausią laiką dantų balinimo procedūrai: +370 600 25559
 

 

REGISTRUOTIS VIZITUI