Saugus dantų balinimas namie ir klinikoje

Dantų balinimas – tai kosmetinė dantų procedūra, rekomenduojama siekiant pašviesinti esamą dantų spalvą. Prieš atliekant dantų balinimą yra būtina gyd. odontologo konsultacija, kurios metu įvertinama dantų būklė, pacientas supažindinamas su procedūros eiga ir informuojamas apie galimus šalutinius poveikius. 

Dantų balinimo būdai:

Dantų balinimas odontologijos kabinete – procedūra gali užtrukti 1-1,5 val. Jos metu yra pilnai izoliuojamos dantenos, naudojama 6 proc. vandenilio peroksido balinimo medžiaga. Po šios procedūros balinimo efektas matomas iš karto. O spalvos užfiksavimui reikalingas palaikomasis balinimas namuose.

Dantų balinimas namuose – tai dažniausiai pasirenkamas balinimas individualiomis kapomis, balinimo juostelėmis ar pieštukais.  Šiuo būdu balinimas gali užtrukti iki 10 dienų ir efektas pasiekiamas palaipsniui. Dėl galimo jautrumo profilaktiškai rekomenduojame naudoti nujautrinančius ir atstatančius emalį gelius ar kremus.

Pavienių dantų balinimas – šiuo būdu balinami pavieniai, negyvi dantys, kurie dėl pulpos pašalinimo ilgainiui patamsėja. Esant kokybiškai užplombuotam kanalui, į danties ertmę įvedama balinimo medžiaga. Ši medžiaga gali būti kaičiama iki 5 kartų, kol dantis pabąla. Deja, po ilgesnio laiko negyvas dantis gali vėl patamsėti.

Kada nerekomenduojamas dantų balinimas?

Dantų balinimas nerekomenduojamas jeigu dantys yra itin jautrūs ar pažeisti periodentito, pažeistu emaliu, su daugybinėmis plombomis ar kariesu bei esant ūmiam dantenų uždegimui.

Kainos: 

Eil. Nr. Paslauga Kaina (€)  
1 Individualios burnos higienos instruktažas NEMOKAMA  
2 Konsultacija dėl dantų balinimo 8 Eur  
3 Balinimo kapomis sistema namuose (kapos + balinimo gelis) 124 Eur  
4 Balinimo kapa (vienam žandikauliui) 53 Eur  
5 Ofisinis dantų balinimas klinikoje 143 Eur  
6 Kompleksinis dantų balinimas 304 Eur  
7 Vidinis negyvo danties balinimas (pirmas seansas) 54 Eur  
8 Vidinis negyvo danties balinimas ( pakartotinis seansas) 18 Eur

 

„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos 
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559

REGISTRUOTIS VIZITUI