Šiuolaikinė odontologija pastaraisiais dešimtmečiais stipriai ištobulėjo ir mes džiaugiamės galėdami savo pacientams, netekusiems visų dantų, pasiūlyti pažangius sprendimus.

Kas yra pilna burnos reabilitacija?

Visiškas burnos atstatymas yra pažangiausių odontologijos galimybių panaudojimas siekiant sukurti naują sveiką, dailią ir gerą gyvenimo kokybę užtikrinančią šypseną. Jei praradote dantis dėl dantų karieso, periodonto ligų, daugybinių dantų traumų ir esate nepatenkinti savo šypsena, tuomet šis dantų atkūrimo metodas yra priimtiniausias. 

Mes atidžiai suplanuojame visus gydymo etapus. Tada atkuriame taisyklingą sąkandį, kad vėl galėtumėte mėgautis mėgstamiausiais patiekalais ir drąsiai didžiuotis savo šypsena. Mūsų rezultatai yra ilgalaikiai, kaip ir Jūsų gyvenimo pokyčiai.

Kas yra „Viso žandikaulio protezas ant 4 arba daugiau implantų“?

„Viso žandikaulio protezas ant 4 arba daugiau implantų“ yra vienas iš geriausių būdų, kaip atkurti savo kramtymo funkciją ir šypseną, jei neturite dantų arba esami dantys jau nepagydomi. Tai apima 4–6 dantų implantų išdėstymą tam tikrose žandikaulio vietose, kad jie galėtų palaikyti fiksuotą protezą. Tada Jūs galite drąsiai valgyti, nereikia išiminėti protezo, kaip tai daroma nešiojant plokšteles.

Kam tinkama pilna burnos reabilitacija?

 • Netekusiems visų ar daugumos dantų.
 • Nešiojantiems išimamas dantų plokšteles.
 • Dėl periodonto ligų netekusiems ar turintiems paslankių dantų.

Kodėl Jums naudinga visos burnos reabilitacija?

 • Turėsite natūralią šypseną.
 • Galėsite valgyti norimus maisto produktus.
 • Nereikės kasdien išiminėti protezų.
 • Atkursite pilną burnos ir dantų funkciją – kramtymą.
 • Pasirinksite būdą, kuris gali būti geriausias ilgalaikis sprendimas Jums.

Kaip atliekama procedūra?

 • Konsultacijos ir pirminės apžiūros metu protezuojantis gydytojas bei gydytojas burnos chirurgas įvertina burnos būklę, žandikaulio kaulo kiekį, esant poreikiui rekomenduoja atlikti reikalingus kraujo tyrimus. Taip pat jie suteikia visą reikalingą informaciją apie gydymo, operacijos eigą.
 • Atlikus žandikaulių kompiuterinę 3D tomografiją, gydytojas suplanuoja implantų įsriegimo sritis, o dantų technikų laboratorija gamina visų dantų projektą.
 • Visų implantų įsriegimas atliekamas vieno vizito metu, vietinėje žandikaulio nejautroje. Tai saugi ir neskausminga chirurginė procedūra. Po procedūros galimas minimalus patinimas.
 • Jau po 24 val. laboratorijoje pagamintas laikinas viso žandikaulio dantų protezas yra fiksuojamas ant įsriegtų implantų.
 • Implantams visiškai prigijus kaule, po 3–5 mėn., pradedami nuolatinių cirkonio keramikos protezų gamybos etapai. Pirmiausia ruošiamas dantų projektas, kuris leidžia Jums matyti, kaip atrodys būsimi dantys, o taip pat ir koreguoti būsimų dantų formą, vaizdą pagal Jūsų norus.
Eil. Nr. Paslauga Kaina (€)
1 Individualios burnos higienos instruktažas NEMOKAMA
2 Tvirtas hibridinis protezas su garnitūriniais dantimis, PEEK elastingu pagrindu ir gleivinės apdaila, ekonominis variantas 2665 Eur
3 Tvirtas hibridinis protezas su asmenine paciento dantų individualizacija, su keturių sluoksnių dantimis + keturių komponentų gleivine 3689 Eur
4 Titano sija su cirkoniu + Emax Fusion protezai priekinių dantų srityje 4987 Eur
5 Laikini dantys visam žandikauliui 987 Eur

Video galerija

REGISTRUOTIS VIZITUI