Dažnai žmonės nesureikšmina pirmosios konsultacijos svarbos. Norėdami kuo greičiau pradėti ir baigti gydymą, jie prašo odontologo iš karto imtis karieso pažeistų dantų tvarkymo ar spręsti kitas problemas čia ir dabar. 

Mūsų specialistai dirba komandinio darbo principu, todėl pirminė konsultacija – labai svarbi. Tai leidžia išmanyti savo gydymo sritį geriausiai ir suteikti Jums kokybiškiausią paslaugą.

Pirminės konsultacijos eiga:

  • Išsiaiškinama bendra Jūsų sveikatos būklė.
  • Apžiūrimi dantys, įvertinama burnos ertmės būklė. Sėkmingam dantų gydymo rezultatui be galo svarbus Jūsų pačių suvokimas, kas darosi burnoje, supratimas, kokie procesai ir kodėl yra reikalingi visapusiškam šypsenos atkūrimui.
  • Supažindinama su gydymo galimybėmis bei paaiškinama reikalingų atlikti procedūrų eiga.

Dažnai pasitaiko situacijų, kuomet, atliekant išsamų dantų būklės ištyrimą pirmojo vizito ar gydymo metu, gali nepakakti tik išorinės burnos apžiūros. 

Norėdami matyti vieno ar kelių dantų šaknų, jų kanalų, aplink esančio kaulo ar karieso pažeistų dantų būklę, į pagalbą pasitelkiame skaitmenines rentgeno nuotraukas: 

  • dentalines, 
  • panoramines,
  • kompiuterinės tomografijos, 
  • 3D kompiuterinio modeliavimo.

Tai suteikia daug informacijos, reikalingos tiksliam gydymui. Duomenys svarbūs ir Jums patiems, kad galėtumėte geriau suprasti gydymo procesą. 

Skaitmeninė rentgeno nuotrauka padaroma Jums sėdint odontologinėje kėdėje. Gautas vaizdas iškart matomas kompiuterio ekrane. Gyd. odontologas, naudodamasis kompiuterinės programos funkcijomis, gali vaizdus nuotraukoje keisti, matuoti reikalingus segmentus ir kitaip tirti duomenis.

Skaitmeninės rentgenogramos atlikimas yra visiškai saugus ir patikimas.

Svarbu žinoti

Kvalifikuoto gydytojo konsultacija reikalinga prieš bet kurią specialią dantų gydymo procedūrą. Taip galime užtikrinti saugius ir efektyvius rezultatus.

REGISTRUOTIS VIZITUI