Dantų Estetika, Klinika, Minkštųjų audinių plastika

Minkštųjų audinių plastika

Kęstutis Gronskis
Gydytojas odontologas-implantologas

Minkštųjų audinių arba, dar kitaip vadinama dantenų, plastika apima dantenų priauginimą ir danties vainiko prailginimo procedūras.

Dantenų priauginimas rekomenduojamas esant recesijai, kuomet apsinuogina pavienių ar daugiau dantų kakleliai bei šaknys. Tokiu būdu atstačius dantenų aukštį, sugražinamas estetinis dantų vaizdas šypsantis bei sumažinimas dantų jautrumas.

Turbūt ir savo aplinkoje turite pažįstamų, kuriems šypsantis labai ryškiai matosi viršutinio žandikaulio dantenos. Tokia šypsena vadinama „dantenine“ , išvertus iš anglų k. „Gummy smile“.

Kartais užtenka visai nedaug, kad tokią šypseną paversti dar patrauklesne. Taip pat, danties vainiko prailginimas atliekamas ir prieš dantų protezavimą, kuomet trūkta aukščio vainikėliui pagaminti ar dantis yra giliau po dantenomis.

Minkštųjų audinių plastikos procedūros nėra sudėtingos kai jas atlieka patyręs specialistas. Mūsų klinikos gyd.odontologas Kęstutis Gronskis kiekvienoje situacijoje dirbdamas laikosi minimaliai invazyvaus gydymo principo. Tai reiškia, kad taiko konservatyvius, nežalojančius ir paciento audinius tausojančius gydymo metodus.
 

 Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

 +370 600 25559

 info@dantuestetika.lt

 Dantų estetika

 dantu_estetika

Maloniai laukiame Jūsų nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 - 19:00 val.

DĖMESIO - šeštadieniais dirbame pagal išankstinę registraciją!

Dantų estetikos klinika, UAB

Įmonės kodas: 304444009

Vadovas: Sandra Čepulkauskienė, direktorė

Adresas: Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

Tel. nr.: +370 600 25559

El. paštas: info@dantuestetika.lt

Susisiekite