Dantų Estetika, Klinika, Estetinis mikroprotezavimas

Estetinis mikroprotezavimas

Šiuolaikiniame pasaulyje patraukli šypsena yra be galo svarbi. Besišypsantis žmogus jaučiasi laisvai, drąsiai bendrauja, sukuria patikimumo įspūdį ir net įtakoja savo gyvenimo kokybę.

Laikydamiesi nuostatų kuo mažiau pažeisti paciento dantų audinius, estetikai ir funkcijai atstatyti, taikome inovatyviausius gydymo sprendimus. Vienas tokių – neinvazinis arba mikro protezavimas.

Nešlifuojant dantų ar minimaliai liečiantis prie emalio, galime pakeisti dantų formą, aukštį, spalvą stiklo, E-max laminatėmis, užklotais, bemetalės keramikos vainikėliais. Laminatės – tai plonos keramikos plokštelės, kuriomis dengiamas išorinis dantų paviršius ir taip sukuriame estetiškai atrodančią šypseną.

Visa tai yra gaminama kartu įsikūrusioje dantų technikos laboratorijoje. Būtent laboratorijoje pagamintos laminatės ir kiti dantų protezai atitinka aukščiausią kokybę ir geriausią, natūraliai atrodančią dantų išvaizdą.

Svarbu žinoti!

Nuo ko pradedamas mikroprotezavimas?

  • Konsultacijos metu įvertiname dantų, būklę, anatomiją, sąkandžio funkciją bei supažindiname pacientą su procedūros eiga ir kitais niuansais. Taip pat, pirmo vizito metu nuimame dantų atspaudus bei atliekame dantų fotografijas, kurios būtinos dantų projekto gamybai.

  • Siekdami aukščiausios kokybės bei taupydami paciento laiką visais atvejais, kartu esanti laboratorija paruošia dantų projektą. Jo pagalba tiek odontologas, tiek pats pacientas mato, kokia bus dantų forma po estetinio mikroprotezavimo. Tokiu būdu pacientas pats prisideda prie savo šypsenos kūrimo, matydamas galimą rezultatą bei galėdamas koreguoti projektą pagal savo lūkesčius ir norus.

  • Kai pacientas yra patenkintas būsimų dantų projektu, tik tada specialistas pradeda dantų paruošimą ir neinvazinio protezavimo procedūrą.

Kainos

Eil. Nr. Paslauga Kaina (€)
1 Individualios burnos higienos instruktažas NEMOKAMA
2 Bemetalės keramikos vainikėlis (šonas / priekis) 415-435 Eur
3 Keramikos laminatė / užklotas (šonas / priekis) 395-445 Eur
4 Stiklo keramikos laminatė/užklotas ant kaitrai atsparaus modelio 465 Eur

 Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

 +370 600 25559

 info@dantuestetika.lt

 Dantų estetika

 dantu_estetika

Maloniai laukiame Jūsų nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 - 19:00 val.

DĖMESIO - šeštadieniais dirbame pagal išankstinę registraciją!

Dantų estetikos klinika, UAB

Įmonės kodas: 304444009

Vadovas: Sandra Čepulkauskienė, direktorė

Adresas: Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

Tel. nr.: +370 600 25559

El. paštas: info@dantuestetika.lt

Susisiekite