Dantų Estetika, Klinika, Dantų fluoravimas

Dantų fluoravimas

Norėdami išsaugoti savo dantis sveikus, rūpinamės jais kasdien bei taikome įvairias karieso profilaktikos priemones.  Svarbiausias elementas, mažinantis karieso išsivystymo galimybę, yra fluoras. Jei dantų užuomazgų formavimosi metu mums itin reikalingas kalcis, tai jau išdygusiems dantims stiprinti renkamės fluoro turinčias priemones. Paprasčiausiai ir dažniausiai naudojamos yra dantų pastos bei burnos skalavimo priemonės su fluoro junginiais. 

Kada reikalingas papildomas dantų fluoravimas?

Jei emalio paviršiuje matome demineralizacijos dėmių, daug karieso pažeistų dantų, apsinuoginusių šaknų paviršių, tuomet rekomenduojame atlikti fluoro gelio ar putų aplikacijas.  Šios priemonės būna malonaus vaisių skonio, todėl puikiai tinka ir patinka vaikams. O ir procedūra visiškai nesudėtinga: į individualų šaukštą įpilamas gelis ar putos, tuomet įdedamas į burną ir sukandus laikome kelias minutes. Priklausomai nuo dantų būklės, tokią procedūrą rekomenduojama atlikti 2 – 4 kartus per metus.

Fluoro lakas naudojamas pavienių jautrių dantų gydymui ar emalio remineralizacijos skatinimui. 

Procedūros eiga: nedidelis kiekis fluoro lako užtepamas ant prieš tai nuvalytų dantų kaklelių ar emalio bei po minutės nudžiovinamas oro pagalba. 
Svarbu!  Po betkurios dantų fluoravimo procedūros rekomenduojame pusvalandį negerti ir neskalauti burnos, nevalgyti 1 valandą bei procedūros dieną vengti kalcio turinčių maisto produktų (visi pieno gaminiai), kadangi kalcis sutrikdo fluoro pasisavinimą.
 

Kainos

Eil. Nr. Paslauga Kaina (€)
1 Individualios burnos higienos instruktažas NEMOKAMA
2 Danties dengimas fluoro laku 6 Eur

 Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

 +370 600 25559

 info@dantuestetika.lt

 Dantų estetika

 dantu_estetika

Maloniai laukiame Jūsų nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 - 19:00 val.

DĖMESIO - šeštadieniais dirbame pagal išankstinę registraciją!

Dantų estetikos klinika, UAB

Įmonės kodas: 304444009

Vadovas: Sandra Čepulkauskienė, direktorė

Adresas: Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

Tel. nr.: +370 600 25559

El. paštas: info@dantuestetika.lt

Susisiekite