danties atkurimas dantu estetika klinika

Kodėl svarbu nedelsti ir atkurti prarastą dantį?

Ar žinote, kad galvos skausmas ir virškinimo sutrikimai gali atsirasti dėl laiku neatkurto danties? 

Pastebime, kad pacientams netekus priekinio danties yra kreipiamasi iškart, tačiau netekus krūminio danties – delsiama. 
 
Mūsų klinikos gydytojų komanda informuoja, kad praradus vieną ar kelis dantis, iškart registruokitės vizitui, nes tai padės ne tik atkurti estetiką ir funkciją kramtyti, tačiau ir sumažins išlaidas, kurios augtų šią procedūrą vis nukeliant. 
 
Netekus danties organizme prasideda procesai, kurie yra neišvengiami ir nepageidaujami: į buvusio danties tarpą ima krypti šalia esantys dantys, atsidengia jų šaknys, dantis tampa sunkiau išvalyti, kaupiasi apnašos, padidėja ėduonies ir jo sukeliamų ligų rizika. 
 
Dėl pasikeitusio sąkandžio tampa sunkiau kramtyti maistą, o blogais sukramtytas maistas sukelia virškinimo sutrikimus. Taip pat gali pasireikšti ir galvos skausmai ar kalbos sutrikimai, o blogiausia – negaunant įprasto krūvio žandikaulis ima tirpti. Dėl to eigoje žemėja sąkandis, įdumba skruostai, aplink lūpas formuojasi raukšlės, keičiasi veido forma – žmogus atrodo vyresnis. 
 
Dantų atkūrimas implantais šiuolaikinėje medicinoje yra greitas, patikimas ir ilgaamžis sprendimas, tad nelaukite ir spręskite danties atkūrimą kiek įmanoma greičiau. Taip tikrai sutaupysite laiko ir finansų kaštus.
 
Daugiau informacijos apie dantų implantaciją: https://dantuestetika.lt/paslaugos/dantu-implantavimas/
„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559
REGISTRUOTIS VIZITUI