Estetinis mikroprotezavimas

Patraukli šypsena yra be galo svarbi. Besišypsantis žmogus jaučiasi laisvai, drąsiai bendrauja, sukuria patikimumo įspūdį ir net įtakoja savo gyvenimo kokybę.

Laikydamiesi nuostatos kuo mažiau pažeisti paciento dantų audinius, estetikai ir funkcijai atstatyti taikome inovatyviausius gydymo sprendimus. Vienas tokių – estetinis mikroprotezavimas.

Estetinis mikroprotezavimas – tai minimaliai invazyvi procedūra, leidžianti pakeisti dantų formą, aukštį, spalvą, tarpdančių dydį ir taip sukurti patrauklesnę, natūralesnę šypseną tausojant sveikus dantų audinius.

Kai restauruojami priekiniai dantys, naudojamos keramikos laminatės (dantis gali būti visiškai nešlifuojamas, t. y., išsaugomi visi esami ar išlikę danties audiniai). Laminatės – tai plonos keramikos plokštelės, kuriomis dengiamas išorinis dantų paviršius ir taip sukuriama estetiškai atrodanti šypsena.

Mikroprotezavimo būdą taikant krūminiams dantims, restauracija atliekama užklotais. Šis metodas naudojamas norint patikimesnės ir ilgaamžiškesnės restauracijos arba tais atvejais, kuomet nebėra didžiosios dalies kramtomojo danties paviršiaus.

Nuo ko pradedamas mikroprotezavimas?

    • Konsultacijos metu įvertiname dantų būklę, anatomiją, sąkandžio funkciją, supažindiname Jus su procedūros eiga ir kitais niuansais. Taip pat pirmo vizito metu nuimame dantų atspaudus bei atliekame dantų fotografijas, kurios būtinos dantų projekto gamybai.
    • Siekiant aukščiausios kokybės ir taupant Jūsų laiką, čia pat esančioje laboratorijoje paruošiamas dantų projektas. Jis padeda ir odontologui, ir Jums patiems matyti, kokia bus dantų forma po estetinio mikroprotezavimo. Tokiu būdu patys prisidedate prie savo šypsenos kūrimo –  matydami galimą rezultatą ir galėdami koreguoti projektą pagal savo lūkesčius, norus.
    • Tik tuomet, kai esate patenkinti būsimų dantų projektu, specialistas pradeda dantų paruošimą ir neinvazinio protezavimo procedūrą.

Verta žinoti

Mikroprotezavimui skirtos laminatės ir užklotai gaminami kartu įsikūrusioje dantų technikos laboratorijoje. Laboratorijoje pagamintos laminatės bei kiti dantų protezai pasižymi aukščiausia kokybe ir nepriekaištinga, natūraliai atrodančia išvaizda.

DUK

Kuo skiriasi estetinis mikroprotezavimas nuo estetinio plombavimo?

Estetinio protezavimo tikslas yra toks pats, kaip ir estetinio plombavimo, tačiau šis metodas pasitelkiamas esant didesniems defektams – kai danties jau nebeįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis. Atliekant estetinį protezavimą, naudojama bemetalė keramika arba cirkonis.

Kiek užtrunka estetinis protezavimas?

Estetinis dantų protezavimas kiekvienam pacientui pritaikomas individualiai. Protezavimo trukmė priklauso nuo procedūrų skaičiaus.

Kiek laiko galima džiaugtis puikiais procedūros rezultatais?

Estetinis dantų protezavimas kiekvienam pacientui pritaikomas individualiai. Protezavimo trukmė priklauso nuo procedūrų skaičiaus.

 

Kad estetinis protezavimas džiugintų ilgai, būtina laikytis gydytojo nurodymų ir 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos ertmės higieną.

Kas yra dantų laminatės?

Dantų laminatės – tai specialios labai plono keramikos pluošto plokštelės, fiksuojamos ant priekinių dantų paviršiaus, siekiant paslėpti matomus dantų estetinius trūkumus ar sukurti itin patrauklią, „holivudinę“ šypseną. 

 

Dantų laminatėmis galima koreguoti netiesiai augančius ar nuskilusius dantis, uždengti tarpdančius, suvienodinti vieno ar kelių dantų spalvas bei suteikti norimą baltumą ir blizgumą priekiniams dantims. Šios estetinio protezavimo priemonės išsiskiria ilgaamžiškumu ir itin estetiškais rezultatais, leidžiančiais turėti natūraliai baltą ir tviskančią šypseną.

Eil. Nr. Paslauga Kaina (€)
1 Individualios burnos higienos instruktažas NEMOKAMA
2 Bemetalės keramikos vainikėlis (šonas / priekis) 415-435 Eur
3 Keramikos laminatė / užklotas (šonas / priekis) 395-445 Eur
4 Stiklo keramikos laminatė/užklotas ant kaitrai atsparaus modelio 465 Eur
REGISTRUOTIS VIZITUI