Dantų implantacijos procedūros privalumai

Dantų implantacija – tai investicija su VISO gyvenimo garantija 🥰 ir dar:

  • greitas ir patikimas dantų atkūrimo metodas. Danties implantacija yra greita ir neskausminga procedūra. Dažniausiai atliekama su vietine nejautra, todėl pacientas nieko nejaučia, o dažnu atveju ir prisnūsta. Su visais pasiruošimo darbais įprastai danties šaknies atkūrimas trunka iki valandos.
  • išsaugomi sveiki aplink esantys dantys. Dantų implantais atkurtiems dantiems nereikia pažeisti šalia esančių dantų ir jų šlifuoti. Sugijus įsriegtam implantui, dantų technikų laboratorijoje pagaminamas dantų vainikėlis, kuris tvirtinamas ant implanto atraminės detalės.
  • itin natūralus ir estetiškas galutinis vaizdas, nes atkuriamas danties vainikėlis ir jo spalva pritaikoma pagal šalia esančių dantukų dydį ir spalvą. 
  • apsauga nuo funkcinių ir fizinių pakitimų, nes netekus danties ir neatkūrus jo laiku aplink esantys dantys ima judėti link tuščios ertmės. Trūkstamo danrties vietoje ima nykti žandikaulis, deformuojasi sąkandis ir sutrinka kramtymo funkcija. Visa tai lemia ir fizinę žmogaus išvaizdą, žmogus gali atrodyti senesnis. 
  • viso gyvenimo garantija – dantų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija, o dantų vainikėliams teikiame ilgiausią garantiją rinkoje!*
  • IŠSIMOKĖJIMAS BE PABRANGIMO – mūsų klinikos pacientams turime sudarę išskirtines sąlygas, kurių dėka galite išsimokėti už šią ir kitas procedūras per DU metus visiškai be pabrangimo!

*remiantis 2023 m. rudens sezone atliktu rinkos tyrimu.

Dantų estetika – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559
dantu implantacija ir jos privalumai Dantu estetikos klinikoje Kaune
REGISTRUOTIS VIZITUI