Dantu balinimas

Iki 33 proc. nuolaida dantų balinimui su itin saugia BEYOND sistema

Paskutinį vasaros mėnesį pasitinkame su ypatingu pasiūlymu:
 
Visą rugpjūčio mėnesį:
– dantų balinimas su itin saugia BEYOND balinimo sistema už 148 Eur (vietoje 220 Eur)
 
pasiūlymas galioja VISĄ rugpjūčio mėnesį, tačiau ribotam kiekiui žmonių, tad raginame nieko nelaukti ir registruotis jau dabar!
 

BEYOND® pasitelkia saugiausias, efektyviausias ir labiausiai ištobulintas technologijas dantų balinimo srityje. Mėgaukitės greitu ir dinamišku rezultatu vos per vieną vizitą!

Kam gali būti reikalinga BEYOND® dantų balinimo procedūra? 

BEYOND® garantuoja stulbinančius rezultatus kiekvienam, kuris nori baltesnių dantų ir švytinčios šypsenos. Procedūra ypač tinka tiems, kurių dantų emalis pageltęs nuo tabako, maisto ar gėrimų produktų. Taip pat, tai efektyvi priemonė dantims nuo tetraciklino, fluorido ir su amžiumi susijusioms dėmėms.

Ar tai saugi procedūra? 

Taip, apdovanojimus laiminti BEYOND® dantų balinimo procedūra yra 100% saugi. Pažangi šviesos filtravimo sistema, pašalina kenksmingą karštį ir UV spindulius, taip užtikrindama komfortą ir saugumą bei sumažina jautrumą, susidarantį procedūros metu ir po jos.

Ar atliekant procedūrą yra nubalinamos dantų karūnėlės ir laminatės?

Balinimo metu šviesinami tik Jūsų natūralūs dantys ir joks balinimas negali pakeisti keramikinių, cirkonio ar kt. karūnėlių/laminačių spalvos.

Kokių rezultatų galima tikėtis po procedūros?

Balinimo rezultatai priklauso nuo Jūsų dantų būklės. BEYOND® procedūra suteiks geriausią įmanomą dantų balinimo rezultatą, patenkinti Jūsų individualius poreikius.

Kiek laikysis gautas balinimo rezultatas?

Dažniausiai rezultatai išlieka iki dviejų metų. Tai priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo: jeigu dažnai vartojate emalį dažančius produktus – rezultatai išliks trumpiau arba teks dažniau atlikti balinimo procedūrą.

Kiek laiko trunka BEYOND®  balinimo procedūra?

Su pasiruošimu procedūra trunka apie 45 min.

Kaip rūpintis savo dantimis po procedūros?

Pirmą parą rekomenduojama vengti tokių produktų kaip kava, tabakas, dažantys gėrimai ar maistas. Vengti spalvotų burnos skalavimų skysčių ir pastų.

Kaip užsiregistruoti dantų balinimo procedūrai?

Kreipkitės į registratūrą tel. nr. +370 600 25559 arba el. paštu [email protected]

 
„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559
REGISTRUOTIS VIZITUI