dantu balinimo sistemu akcijos

Akcija dantų balinimo sistemoms klinikoje ir namuose

Paskutinį vasaros mėnesį pasitinkame su dviem ypatingais pasiūlymais, kurių prašėte:

✅ 20 proc. nuolaida dantų balinimui BEYOND sistema 185 Eur (vietoj 231 Eur)
✅ 40 proc. nuolaida dantų balinimui kapų sistema namuose 74 Eur (vietoj 130 Eur)

Paskubėkite, nes akcija galios tol, kol baigsis pasiūlymų kiekis 🥰

 

Dantų balinimas kapų sistema namuose:

Norint dantis balintis namuose, pakviesime užsiregistruoti vizitui pas burnos higienos ir dantų balinimo specialistę, kuri nuims dantų atspaudus. Pagal juos bus pagamintos individualiai Jums tinkančios kapos, kurias atiduodant bus pridedamas balinimo gelis ir naudojimo instrukcija. 
Dantų balinimo procesas gali užtrukti iki 10 dienų, o efektas bus pasiektas palaipsniui.
Nors naudojant šias priemones balinimo efektas matomas, tačiau šis būdas taip pat turi minusų. Balinant dantis namuose nėra apsaugomos dantenos, nes namų sąlygomis neina jų izoliuoti. Taip pat balinant kapomis ne visuomet tinkamai naudojamos medžiagos, pavyzdžiui uždedama per daug balinančios pastos. O tai gali pakenkti jūsų emaliui bei sudirginti dantenų audinius. Tad griežtai vadovaukitės burnos higienos ir dantų balinimo specialisto suteiktomis rekomendacijomis.

Dantų balinimas klinikoje BEYOND sistema

Vis dėlto, pats saugiausias balinimo būdas yra odontologijos klinikoje, kai šią procedūrą atlieka burnos higienos ir dantų balinimo specialistas.
Tokia procedūra dažniausiai užtrunka 1-1,5 val. Jos metu yra pilnai izoliuojamos dantenos, todėl dantų jautrumo rizika ženkliai sumažėja. 
Mūsų klinika dirba su saugiausia BEYOND® sistema, kuri pasitelkia efektyviausias ir labiausiai ištobulintas technologijas dantų balinimo srityje. Mėgaukitės greitu ir dinamišku rezultatu vos per vieną vizitą! BEYOND® garantuoja stulbinančius rezultatus kiekvienam, kuris nori baltesnių dantų ir švytinčios šypsenos.
Procedūra ypač tinka tiems, kurių dantų emalis pageltęs nuo tabako, maisto ar gėrimų produktų. Taip pat, tai efektyvi priemonė dantims nuo tetraciklino, fluorido ir su amžiumi susijusioms dėmėms. Apdovanojimus laiminti BEYOND® dantų balinimo procedūra yra 100% saugi. Pažangi šviesos filtravimo sistema, pašalina kenksmingą karštį ir UV spindulius, taip užtikrindama komfortą ir saugumą bei sumažina jautrumą, susidarantį procedūros metu ir po jos.

Akcija galioja iki 2023-08-31

„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559
REGISTRUOTIS VIZITUI