Dantų Estetika, Klinika

D.U.K

Dantų implantai

Pažangiausi dantų implantai, kuriuos naudojame mūsų klinikoje, yra pagaminti iš titano arba patentuoto titano ir cirkonio lydinio. Patikimiausi implantai gaminami Izraelyje, Šveicarijoje, Pietų Korėjoje.

Idėja dantų implantus gaminti iš titano, kuris itin gerai sugyja su žmogaus kaulu, buvo iškelta daugiau nei prieš 30 metų. Implantologijos mokslas nuolat tobulėja, o šiuo metu moksliniais tyrimais įrodyta, jog implantų prigijimas yra nuo 96 iki 98,8 proc. Tai reiškia, kad neprigijimo tikimybė labai maža. Taip atsitikus, procedūra atliekantis gydytojas privalo pasūrpinti, kad pacientas patirtų kuo mažiau nepatogumų, išsiaiškinti neprigijimo priežastis ir, jei tik įmanoma, jas kuo greičiau ir efektyviau pašalinti. 

Reikia nepamiršti, jog pacientas, turintis dantų implantus, privalo reguliariai apsilankyti pas dantų gydytoją ir pats rūpintis tinkama kasdienine dantų priežiūra.

Dantų implanto kaina mūsų klinikoje yra nuo 540 iki 730 Eur. Iš ko susideda vieno danties atstatymo kaina galite sužinoti čia.

Vaikų dantų gydymas

 

 Silantavimo paslaugą 6–14 metų vaikams nemokamai teikia tik sutartį su teritorine ligonių kasa sudariusios poliklinikos, šeimos medicinos centrai, kuriuose dirba gydytojai odontologai arba burnos higienistai. Mūsų klinikoje ši paslauga kainuoja 10 Eur.

Dantų balinimas

Taip, o dantų balinimas namuose yra vienas populiariausių būdų, siekiant baltesnės šypsenos. Ar galima dantis balinti kapų sistema namie, turi įvertinti gydytojas odontologas. Apžiūros metu vertinama plombų būklė, ar yra ėduonies židinių, emalio stiprumas, pigmentinės dėmės, dantų jautrumas ir kiti faktoriai, dėl kurių šis dantų balinimas būtų negalimas. 

Ar galima dantis balinti kapų sistema namie, turi įvertinti gydytojas odontologas.  Jei galima, tada nuimami žandikaulių dantų atspaudai, o dantų technikų laboratorija iš minkštos plastmasės pagamina skaidrias kapas. Į jas pacientas įsispaudžia specialaus balinimo gelio, užsideda kapas ant dantų ir būna 2-4 val. Geriausia balinti dantis prieš miegą, nes išėmus kapas nerekomenduojama valgyti. Toks kasdienis balinimas dažniausiai trunka 7-14 dienų. Jei atsiranda dantų jautrumas, rekomenduojama daryti vienos kelių dienų pertrauką tarp seansų. 

Viso balinimo metu patariama naudoti dantų pastą ar gelį, sumažinantį dantų jautrumą..

Estetinė odontologija

Pildoma

Profesionali burnos higiena

Burnos higienos specialistai pataria profesionalią burnos higienos procedūrą atlikti bent kas pusę metų. Taip bus užkertamas kelias rimtesnėms burnos ligoms, išsaugoma sveika šypsena ir visos dantų funkcijos.

Pojūčiai procedūros metu labai priklauso nuo klinikinės burnos situacijos bei paties paciento, kaip apskritai reaguoja į skausmą ar nemalonius jutimus. Dažniausiai procedūros metu pacientas gali jausti nedidelį diskomfortą. Esant sunkiam periodontitui ar itin jautriems dantims, galime rekomenduoti atlikti vietinį nuskausminimą.

Jei pacientas puikiai atlieka kasdienę dantų priežiūrą namuose, neturi polinkio kauptis dantų apnašoms, tuomet burnos situacija po metų gali būti gana normali. Tačiau, jei dantys valomi atmestinai, sudaromos puikios sąlygos kauptis apnašoms, formuotis akmenims, tuomet jau ir po metų galime stebėti išsivysčiusį gingivitą, kurio negydant dar metus ar daugiau,  turėtume ir atsiradusio periodontito požymius.

Burnos higienos procedūra klinikoje yra laikoma pagrindine dantų ir dantenų ligų profesionalia profilaktikos priemone. Reguliarių apsilankymų pas burnos higienistą metu yra vertinama visa burnos ir dantų būklė. O pastebėjus ankstyvuosius pakitimus (gingivitas, pradinis kariesas ar kt.), galime užkirsti kelią jų progresavimui ir lengviau išgydyti. Taip pat, suteikiama svarbi informacija apie Jūsų dantų būklę ir profilaktikos priemones bei būdus.

Dantų protezavimas

Ar Jums reikalingas danties protezavimas, patarti ir įvertinti gali tik gydytojas odontologas. Jei dantis giliai pažeistas ėduonies, gydyti šaknų kanalai, likusios plonos ar dalinės danties sienelės ar kitos priežastys, tuomet galite įtarti, kad atkurti danties anatomiją gali tekti danties vainikėliu.

Dantų vainikėlių storis šoniniuose paviršiuose vyrauja nuo 0,1mm iki 1,5mm, o kramtomąjame paviršiuje apie 1,5 mm storio.

Viso žandikaulio protezas ant 4 arba daugiau implantų

Dažniausiai atstatant bedantį žandikaulį pakanka keturių implantų. Bet pasitaiko situacijų, kuomet dėl kaulo stokos ir tvirtumo sukūrimo, reikalinga implantuoti 6 ar net 8 implantus. Kiek reikės implantų yra nustatoma jau konsultacijos metu ir įvertinus rentgeno ar kompiuterinės tomografijos 3D nuotraukas.

Priklausomai nuo individualios situacijos procedūras gali užtrukti 2-2,5 val.

Gaminant dantų projektą mes, o ypač pacientas, išvengia protezo korekcijų, neatitikimų. Tai leidžia pacientui matyti iš anksto, kaip atrodys jo būsima šypsena ir kurti ją kartu su specialistais.

Turite
klausimų?
Susisiekite!
Skambinkite
+370 600 25559
Konsultacija
internetu

 Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

 +370 600 25559

 info@dantuestetika.lt

 Dantų estetika

 dantu_estetika

Maloniai laukiame Jūsų nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 - 19:00 val.

DĖMESIO - šeštadieniais dirbame pagal išankstinę registraciją!

Dantų estetikos klinika, UAB

Įmonės kodas: 304444009

Vadovas: Sandra Čepulkauskienė, direktorė

Adresas: Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas

Tel. nr.: +370 600 25559

El. paštas: info@dantuestetika.lt

Susisiekite