Implantavimo ir protezavimo kaina

Gydytojas odontologas-implantologas Kėstutis Gronskis skaitydamas paskaitą parodoje „Sveikatos dienos 2018" pabrėžė idėją, jog šiais laikais galima teigti, jog žmonės turi trijų rūšių dantis: pieninius, nuolatinius ir ilgaamžius implantuotus dantis. Pastarieji efektyviai padeda išspręsti burnos problemas, kai prarasti muolatiniai dantys sugadina ne tik estetinį vaizdą, bet ir darosi sunku kramtyti maistą. Dantų implantai – efektyvi išeitis, tačiau pacientui dažniausiai vienas aktualiausių klausimų yra susijusi su jų kaina. Pateikiame išsamią schemą, iš ko susideda vieno danties atstatymo kaina.

2018 m. vasario 23-25 d. Kaune vykusios parodos „Sveikatos dienos 2018" metu mūsų komandos specialistai bendravo su daugybe parodos lankytojų, atsakė į jiems rūpimus klausimus. Klinikoje dirbantys gydytojai skaitė paskaitas, o laboratorijos vadovas dantų technikas Karolis Čepulkauskas mielai atsakė į klausimus, susijusius su dantų protezų gamyba.ir tinkamų implantų pasirinkimu. Parodos lankytojai domėjosi iš ko gaminami implantai, kokias danties karūnėles pasirinkti, kiek užtrunka gydymas ir žinoma – kiek kainuoja ši procedūra. 

Žemiau pateiktoje schemoje iliustruojame tai, ką pasakojame konsultacijų metu. Piešinyje galite matyti, iš ko susideda naujas dantis ir kiek kainuoja kiekviena jo detalė:Dantų implantų kaina

Vieno danties atstatymui prireiks implanto, kuris gaminamas iš titano arba patentuoto titano ir cirkonio lydinio. Patikimiausi implantai gaminami Izraelyje, Pietų Korėjoje arba Šveicarijoje. Jų prigijimo rodiklis yra nuo 96,8 iki 98,8 proc. Gijimo galvutė ant implanto tvirtinama pagal situaciją, jos pagalba formuojamos dantenos. Ši galvutė yra nemokama.

Atliekant protezavimą ant sėkmingai prigijusio implanto tvirtinama atrama. Ji pagaminta iš titano arba cirkonio ir yra reikalinga tam, kad danties vainikėlis tvirtai laikytųsi ant implanto. Tuomet ateina laikas danties vainikėliui. Mūsų laboratorijoje jie gaminami iš cirkonio keramikos – tai 

Aprašytos procedūros – vieno danties atstatymo – trukmė gali svyruoti nuo. 

Po sėkmingos implantacijos ir danties atkūrimo pacientas turi tinkamai prižiūrėti dantis ir reguiariai apsilankyti pas odontologą.

 

 

 

REGISTRUOTIS VIZITUI