Dantų implantavimas

Dantų implantai Kaune

Praradus vieną, kelis ar visus dantis žmogus susiduria su dviem pagrindinėmis problemomis - tai blogas estetinis vaizdas  ir sudėtingas maisto kramtymas. Šias problemas pilnai išsprendžia dantų implantai. Dantų implantas yra titaninis arba cirkonio sraigtas, kuris, netekus danties, pilnai gali pakeisti šaknį. Dantų implantai įsriegiami į viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atramos danties atstatymui. Dantų implantams prigijus, atliekamas protezavimas – laboratorijoje gaminamas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.

Dantų implantavimas yra etapinė procedūra, kuri reikalauja keleto apsilankymų odontologijos kinikoje. O galutinis rezultatas, priklausomai nuo situacijos, bus pasiektas per keletą mėnesių.

Implantacijos procedūra atliekama tik po gyd.odontologo-implantologo konsultacijos, turint žandikaulių panoraminę arba 3D kompiuterinės tomografijos nuotrauką. Jos pagalba įvertinama žandikaulio kaulo kokybė ir kiekis, nustatomos implantavimo galimybės. Gydytojas išklauso paciento lūkesčius ir sudaro gydymo planą.

Pacientams siūlome rinktis tik sertifikuotus ir kokybiškus dantų implantus, tokius kaip MIS, STRAUMANN, MEGAGEN.

Apie vienmomentę implantaciją

 

Turite
klausimų?
Susisiekite!
Skambinkite
+370 600 25559
Konsultacija
internetu

Susisiekite