Ypatingi kalėdiniai pasiūlymai

Mūsų klinikos komandos noras, kad visi šias artėjančias šventes pasitiktų su plačia, gražia, o svarbiausia ir sveika šypsena! 

Tad visą gruodžio mėnesį siūlome ypatingas kainas ir nuolaidas mūsų TOP procedūroms: 

  • profesionali burnos higiena 49 Eur (su poliravimu) (vietoje 61 Eur)
  • profesionalaus dantų balinimo BEYOND sistema ir kapų sistemos NAMUOSE kompleksas, dar geresniam rezultatui! 229 Eur (vietoje 305 Eur)

Dantų balinimas atliekamas su pasauliniu dantų estetikos lyderiu BEYOND®, kuris sulaukė pripažinimo dėl saugiausių ir efektyviausių technologijų naudojimo dantų balinimo srityje. 

BEYOND® garantuoja stulbinančius rezultatus kiekvienam, kuris nori baltesnių dantų ir švytinčios šypsenos. Procedūra ypač tinka tiems, kurių dantų emalis pageltęs nuo tabako, maisto ar gėrimų produktų. Taip pat, tai efektyvi priemonė dantims nuo tetraciklino, fluorido ir su amžiumi susijusioms dėmėms.

BEYOND® gamintojas yra apskaičiavęs kad vidutiniškai dantys pašviesėja NET 8 atspalviais. Palyginus su kitomis sistemomis, tai nepralenkiamas rezultatas! 

Burnos higiena – tai profesionalių procedūrų ir priežiūros namuose visuma, tausojanti bei išsauganti dantis sveikus. Taisyklingai rūpinantis savo burnos sveikata galima išvengti karieso, periodontito (aplink dantį esančių audinių uždegimo) ir kitų dantenų ligų atsiradimo.

Kaip atliekama profesionali burnos higienos procedūra?

  • Dantų apnašos ir akmenys pašalinami pjezo skaleriu ir rankiniais instrumentais – kiuretėmis.
  • Pigmentinės paviršinės dėmės nuvalomos pažangiausiu oro abrazijos metodu, dar vadinamu „Air-flow“, naudojant itin švelnius sodos perlų arba glicino miltelius. Šių miltelių dalelės apvalios, neaštrios, todėl nebraižo dantų paviršiaus ir po procedūros dantys tampa pastebimai šviesesni.
  • Procedūros pabaigoje visi dantys poliruojami pasta ir dengiami fluoro ar kalcio turinčiais, emalį stiprinančiais geliais. Todėl dantų paviršius tampa lygus, blizgus, švelnus ir dantų apnašos kaupiasi sunkiau.
  • Procedūros pabaigoje pacientai apmokomi tinkamos individualios burnos higienos namuose, jiems individualiai parenkami tarpdančių šepetėliai, pastos ir kitos dantų priežiūros priemonės.

Pasiūlymai galioja iki š.m. gruodžio 30 d. registracija galima ir 2023 m. sausio mėnesiui, svarbu, kad tai būtų atlikta iki š.m. galo. Nuolaidos nesumuojamos

‼ Registracija internetu: https://dantuestetika.lt/registracija/ 

– 

„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos 
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559

REGISTRUOTIS VIZITUI