Dantų Estetika, Clinic, All-on-4

All-on-4

Kęstutis Gronskis
Doctor dentist-implantologist

Šiuolaikinė odontologija paskutiniais dešimtmečiais stipriai ištobulėjo ir mes džiaugiamės, galėdami savo pacientams pasiūlyti pažangius sprendimus, netekus visų dantų.

Kas yra pilna burnos reabilitacija?

Visiškas burnos atstatymas yra pažangiausių odontologijos galimybių panaudojimas, siekiant sukurti naują sveiką ir funkcinę šypseną. Jei esate praradę dantis dėl dantų karieso, periodonto ligų, daugybinių dantų traumų ir nepatenkinti savo šypsena, tuomet šis dantų atkūrimo metodas yra priimtiniausias. Mes atidžiai suplanuojame visus gydymo etapus. Tada atkuriame taisyklingą sąkandį, kad vėl galėtumėte mėgautis savo mėgstamiausiais patiekalais bei drąsiai didžiuotis savo šypsena. Mūsų rezultatai yra ilgalaikiai kaip ir Jūsų gyvenimo pokyčiai.

Kas yra „Viskas ant 4“?

„Viskas ant 4“ yra vienas iš geriausių būdų, kaip atkurti savo kramtymo funkciją ir šypseną, jei neturite dantų arba esami dantys jau negydomi. Tai apima 4-6 dantų implantų išdėstymą specialiose žandikaulio vietose, kad jie galėtų palaikyti fiksuotą tiltelį. Tada Jūs galite drąsiai valgyti, nereikia išiminėti protezo, kaip tai daroma nešiojant plokšteles.

Kam tinkama pilna burnos reabilitacija?

 • Žmonėms, netekusiems visų ar daugumos dantų.

 • Žmonėms, nešiojantiems išimamas dantų plokšteles.

 • Žmonėms, kurie nepatenkinti savo šypsena.

 • Žmonėms, dėl periodonto ligų netekusiems ar turintiems paslankių dantų.

Kodėl Jums naudinga visos burnos reabilitacija?

 • Turėsite natūralią šypseną.

 • Galėsite valgyti norimus maisto produktus.

 •  Nereikės kasdien išiminėti protezų.

 • Atkursite pilną burnos ir dantų funkciją – kramtymą.

 • Gali būti geriausias ilgalaikis sprendimas Jums.

Kaip atliekama procedūra?

 • Konsultacijos ir pirminės apžiūros metu gyd.odontologas-implantologas įvertina burnos būklę, žandikaulio kaulo kiekį, esant poreikiui rekomenduoja atlikti reikalingus kraujo tyrimus. Taip pat, suteikiama visa reikalinga informacija pacientui apie gydymo eigą, implantuos ir kt.

 • Atlikus žandikaulių kompiuterinę 3D tomografiją, gydytojas suplanuoja implantų įsriegimo taškus, o dantų technikų laboratorija gamina visų dantų projektą.

 • Visų implantų įsriegimas atliekamas vieno vizito metu, vietinėje žandikaulio nejautroje. Tai saugi ir neskausminga chirurginė procedūra. Po jos taip pat nebūna sutinimo.

 • Jau po 24 val. laboratorijoje pagamintas laikinas viso žandikaulio dantų protezas yra fiksuojamas ant įsriegtų implantų.

 • Implantams pilnai prigijus kaule po 3-5 mėn. Pradedami nuolatinių cirkonio keramikos protezų gamybos etapai. Pirmiausia ruošiamas dantų projektas, kuris leidžia pacientui matyti, kaip atrodys būsimi dantys, o taip pat, ir koreguoti būsimų dantų formą, vaizdą pagal paciento norus.

 • Tik tuomet, kai pacientas patenkintas individualizuotu dantų projektu, pradedame gaminti fiksuotą cirkonio keramikos visų dantų protezą ant implantų.

Prices

Seq. No. Service Price (€)
1 Hard hybrid crown (1 tooth) 210 Eur
2 Strong hybrid prosthesis with patient teeth personalization and four layer teeth + Enamel four components oral mucosa on (1 tooth) 290 Eur
3 Zirconia + Emax Fusio crown 390-430 Eur
4 Zirconia ceramic crown on vestibular side of the crown 340-370 Eur

 Aukštaičių str. 62A, LT-50284, Kaunas 

 +370 600 25559

 info@dantuestetika.lt

 Dantų estetika

 dantu_estetika

Welcome to visit us on Monday till Friday at 8:00 a.m.- 7:00 p.m.

PLEASE visit us on SATURDAYS at 9.00 a.m - 4.00 p.m.

QUICK ONLINE REGISTRATION - BELOW:

Dantų estetikos klinika, UAB

Registration code: 304444009

Director: Sandra Čepulkauskienė

Address: Aukštaičių str. 62A, LT-50284, Kaunas

Mobile:  +370 600 25559

E-mail: info@dantuestetika.lt

Contact us