Dantų Estetika, Clinic, Aesthetic microprotection

Aesthetic microprotection

Eglė Žukauskaitė
Doctor dentist-orthopaedist

Šiuolaikiniame pasaulyje patraukli šypsena yra be galo svarbi. Besišypsantis žmogus jaučiasi laisvai, drąsiai bendrauja, sukuria patikimumo įspūdį ir net įtakoja savo gyvenimo kokybę.

Laikydamiesi nuostatų kuo mažiau pažeisti paciento dantų audinius, estetikai ir funkcijai atstatyti, taikome inovatyviausius gydymo sprendimus. Vienas tokių – neinvazinis arba mikro protezavimas.

Nešlifuojant dantų ar minimaliai liečiantis prie emalio, galime pakeisti dantų formą, aukštį, spalvą stiklo, E-max laminatėmis, užklotais, bemetalės keramikos vainikėliais. Laminatės – tai plonos keramikos plokštelės, kuriomis dengiamas išorinis dantų paviršius ir taip sukuriame estetiškai atrodančią šypseną.

Visa tai yra gaminama kartu įsikūrusioje dantų technikos laboratorijoje. Būtent laboratorijoje pagamintos laminatės ir kiti dantų protezai atitinka aukščiausią kokybę ir geriausią, natūraliai atrodančią dantų išvaizdą.

Svarbu žinoti!

Nuo ko pradedamas mikroprotezavimas?

  • Konsultacijos metu įvertiname dantų, būklę, anatomiją, sąkandžio funkciją bei supažindiname pacientą su procedūros eiga ir kitais niuansais. Taip pat, pirmo vizito metu nuimame dantų atspaudus bei atliekame dantų fotografijas, kurios būtinos dantų projekto gamybai.

  • Siekdami aukščiausios kokybės bei taupydami paciento laiką visais atvejais, kartu esanti laboratorija paruošia dantų projektą. Jo pagalba tiek odontologas, tiek pats pacientas mato, kokia bus dantų forma po estetinio mikroprotezavimo. Tokiu būdu pacientas pats prisideda prie savo šypsenos kūrimo, matydamas galimą rezultatą bei galėdamas koreguoti projektą pagal savo lūkesčius ir norus.

  • Kai pacientas yra patenkintas būsimų dantų projektu, tik tada specialistas pradeda dantų paruošimą ir neinvazinio protezavimo procedūrą.

Prices

Seq. No. Service Price (€)
1 Non-metal ceramic crown 340-370 Eur
2 Ceramic veneer/onlay 340-370 Eur
3 Ceramic veneer / onlay 450 Eur

 Aukštaičių str. 62A, LT-50284, Kaunas 

 +370 600 25559

 info@dantuestetika.lt

 Dantų estetika

 dantu_estetika

Welcome to visit us on Monday till Friday at 8:00 a.m.- 7:00 p.m.

PLEASE visit us on SATURDAYS at 9.00 a.m - 4.00 p.m.

QUICK ONLINE REGISTRATION - BELOW:

Dantų estetikos klinika, UAB

Registration code: 304444009

Director: Sandra Čepulkauskienė

Address: Aukštaičių str. 62A, LT-50284, Kaunas

Mobile:  +370 600 25559

E-mail: info@dantuestetika.lt

Contact us