Dovana Jums: 50 proc. nuolaida burnos higienai

„Dantų estetika“ odontologijos klinika ir dantų technikų laboratorija sausį skelbia profesionalios burnos higienos procedūros mėnesiu!

Ta proga paruošėme Jums du pasiūlymus: 

– 20 proc. nuolaida profesionaliai burnos higienai

– 50 proc. nuolaidą padovanosime kiekvienam, kuris apsilankys bet kurioje mūsų klinikos paslaugoje! 

Pasiūlymas galioja visiems, kurie užsiregistruos per sausio mėnesį. Jei sausį artimiausių vietų nebus – pasiūlymas galios artimiausiam laikui. Svarbu registracija būtų įvykdyta per sausio mėnesį. Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės apačioje nurodytu kontaktu.

Profesionali burnos higiena – kas tai?

Tai profesionalių procedūrų ir dantų priežiūros namie, visuma, tausojanti ir išsauganti dantis sveikus. Taisyklingai rūpinantis savo burnos sveikata galima išvengti karieso, periodontito ir kitų dantenų ligų atsiradimo.

Dažnai sulaukiame klausimo: „Ar reikalinga profesionali burnos higienos procedūra, jeigu sąžiningai valausi dantis kiekvieną rytą ir vakarą?" 
Atsakome, kad net ir reguliariai valantis dantis namie, natūraliai su laiku, apnašų prisikaupia, todėl reguliarūs apsilankymai pas burnos higienos specialistą, padeda išvengti didesnių pažeidimų, rimtesnių dantenų ligų. Taip pat mūsų klinikoje po procedūros klientui suteikiame naujausią informaciją apie pažangiausius dantų priežiūros metodus ir priemones.

Registracija: +370 600 25559


„Dantų estetika“ – visos odontologinės paslaugos
Aukštaičių g. 62A, Kaunas
Registracija: +370 600 25559

REGISTRUOTIS VIZITUI