Estetinė odontologija

Estetinis dantų gydymas

Estetinė odontologija – tai saugus ir konservatyvus būdas, sukurti nuostabiai šypsenai, apimantis tiek estetinį plombavimą, tiek protezavimą laminatėmis ar bemetalės keramikos vainikėliais.  Estetinio plombavimo būdu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai.

Estetinis dantų plombavimas – tai danties audinį tausojanti dantų restauracijos procedūra, kurios metu atstatomi nuskilę, nudilę, pažeisti ar spalvą pakeitę dantys. Estetinis plombavimas leidžia koreguoti dantų formą, panaikinti tarpus tarp dantų ar estetiškai juos ištiesinti. Restauracijų metu naudojamas aukštos kokybės kompozitas, užtikrinantis nepriekaištingą estetiką, tvirtumą ir patikimą sukibimą su danties audiniais.

Dantų laminatės – tai itin plonos porceliano plokštelės, dengiančios priekinį dantų paviršių.

Pacientui pageidaujant, dantų balinimas gali būti atliekamas iki estetinio plombavimo ar protezavimo. Prieš estetinį plombavimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu pašalinamos minkštos ir kietos dantų apnašos (akmenys).

Rinkitės laminates

 

Turite
klausimų?
Susisiekite!
Skambinkite
+370 600 25559
Konsultacija
internetu

Susisiekite