Apie mus

Dantų gydytojas Kaune

„Dantų estetika“ - tai modernus implantologijos, protezavimo ir burnos priežiūros centras Kaune vienijantis aukščiausios kvalifikacijos burnos higienistų, odontologų, implantologų ir dantų technikų komandą. Laboratorija ir klinika klientų patogumui įkurta vienoje vietoje, o tai leidžia sutaupyti laiko, užtikrina išskirtinį dėmesį ir kokybę nuo pirmos konsultacijos iki gražiausios šypsenos.

Čia kviečia apsilankyti burnos higienistų, odontologų, implantologų ir dantų technikų komanda, o mūsų odontologijos klinikoje sukurta rami, jauki, atsipalaiduoti leidžianti aplinka, o ypatingas dėmesys skiriamas paciento individualiai ir profesionaliai burnos higienai. Motyvuotas prisižiūrėti savo burną pacientas ateityje gali išvengti ėduonies ar periodonto ligų atsiradimo, pailginti plombinių restauracijų ar protezų tarnavimo laiką bei džiaugtis puikia bendra savijauta.

 Turėdami savo laboratoriją ir kliniką Jums galime pasiūlyti patrauklias dantų protezavimo galimybes. Esant sudėtingai burnos situacijai, kartu su gydytoju odontologu gali konsultuoti ir dantų technikas, o taip parenkamas pacientui  optimaliausias dantų protezavimo būdas.

PRIVATUMO POLITIKA

Sėkmingai įveikti iššūkiai

 

Turite
klausimų?
Susisiekite!
Skambinkite
+370 600 25559
Konsultacija
internetu

Galerija

Susisiekite