D.U.K

Dantų implantai

Pažangiausi dantų implantai, kuriuos naudojame mūsų klinikoje, yra pagaminti iš titano arba patentuoto titano ir cirkonio lydinio. Patikimiausi implantai gaminami Izraelyje, Šveicarijoje, Pietų Korėjoje.

Idėja dantų implantus gaminti iš titano, kuris itin gerai sugyja su žmogaus kaulu, buvo iškelt daugiau nei prieš 30 metų. Implantologijos mokslas nuolat tobulėja, o šiuo metu moksliniais tyrimais įrodyta, jog implantų prigijimas yra nuo 96 iki 98,8 proc. Tai reiškia, kad neprigijimo tikimybė labai maža. Taip atsitikus, procedūra atliekantis gydytojas privalo pasūrpinti, kad pacientas patirtų kuo mažiau nepatogumų, išsiaiškinti neprigijimo priežastis ir, jei tik įmanoma, jas kuo greičiau ir efektyviau pašalinti. 

Reikia nepamiršti, jog pacientas, turintis dantų implantus, privalo reguliariai apsilankyti pas dantų gydytoją ir pats rūpintis tinkama kasdienine dantų priežiūra.

Dantų implanto kaina mūsų klinikoje yra nuo 540 iki 730 Eur. Iš ko susideda vieno danties atstatymo kaina galite sužinoti čia.

Vaikų dantų gydymas

Dantų balinimas

Estetinė odontologija

Pildoma

Profesionali burnos higiena

Burnos higienos specialistai pataria profesionalią burnos higienos procedūrą atlikti bent kas pusę metų. Taip bus užkertamas kelias rimtesnėms burnos ligoms, išsaugoma sveika šypsena ir visos dantų funkcijos.

Turite
klausimų?
Susisiekite!
Skambinkite
+370 600 25559
Konsultacija
internetu

Susisiekite