D.U.K

Dantų implantai

Pažangiausi dantų implantai, kuriuos naudojame mūsų klinikoje, yra pagaminti iš titano arba patentuoto titano ir cirkonio lydinio. Patikimiausi implantai gaminami Izraelyje, Šveicarijoje, Pietų Korėjoje.

Idėja dantų implantus gaminti iš titano, kuris itin gerai sugyja su žmogaus kaulu, buvo iškelta daugiau nei prieš 30 metų. Implantologijos mokslas nuolat tobulėja, o šiuo metu moksliniais tyrimais įrodyta, jog implantų prigijimas yra nuo 96 iki 98,8 proc. Tai reiškia, kad neprigijimo tikimybė labai maža. Taip atsitikus, procedūra atliekantis gydytojas privalo pasūrpinti, kad pacientas patirtų kuo mažiau nepatogumų, išsiaiškinti neprigijimo priežastis ir, jei tik įmanoma, jas kuo greičiau ir efektyviau pašalinti. 

Reikia nepamiršti, jog pacientas, turintis dantų implantus, privalo reguliariai apsilankyti pas dantų gydytoją ir pats rūpintis tinkama kasdienine dantų priežiūra.

Dantų implanto kaina mūsų klinikoje yra nuo 540 iki 730 Eur. Iš ko susideda vieno danties atstatymo kaina galite sužinoti čia.

Vaikų dantų gydymas

 

 Silantavimo paslaugą 6–14 metų vaikams nemokamai teikia tik sutartį su teritorine ligonių kasa sudariusios poliklinikos, šeimos medicinos centrai, kuriuose dirba gydytojai odontologai arba burnos higienistai. Mūsų klinikoje ši paslauga kainuoja 10 Eur.

Dantų balinimas

Taip, o dantų balinimas namuose yra vienas populiariausių būdų, siekiant baltesnės šypsenos. Ar galima dantis balinti kapų sistema namie, turi įvertinti gydytojas odontologas. Apžiūros metu vertinama plombų būklė, ar yra ėduonies židinių, emalio stiprumas, pigmentinės dėmės, dantų jautrumas ir kiti faktoriai, dėl kurių šis dantų balinimas būtų negalimas. 

Ar galima dantis balinti kapų sistema namie, turi įvertinti gydytojas odontologas.  Jei galima, tada nuimami žandikaulių dantų atspaudai, o dantų technikų laboratorija iš minkštos plastmasės pagamina skaidrias kapas. Į jas pacientas įsispaudžia specialaus balinimo gelio, užsideda kapas ant dantų ir būna 2-4 val. Geriausia balinti dantis prieš miegą, nes išėmus kapas nerekomenduojama valgyti. Toks kasdienis balinimas dažniausiai trunka 7-14 dienų. Jei atsiranda dantų jautrumas, rekomenduojama daryti vienos kelių dienų pertrauką tarp seansų. 

Viso balinimo metu patariama naudoti dantų pastą ar gelį, sumažinantį dantų jautrumą..

Estetinė odontologija

Pildoma

Profesionali burnos higiena

Burnos higienos specialistai pataria profesionalią burnos higienos procedūrą atlikti bent kas pusę metų. Taip bus užkertamas kelias rimtesnėms burnos ligoms, išsaugoma sveika šypsena ir visos dantų funkcijos.

Turite
klausimų?
Susisiekite!
Skambinkite
+370 600 25559
Konsultacija
internetu

Susisiekite