F.A.Q

Dental implants

Pildoma

Pildoma

Pildoma

Children dental care

Pildau.

Teeth whitening

Taip, o dantų balinimas namuose yra vienas populiariausių būdų, siekiant baltesnės šypsenos. Ar galima dantis balinti kapų sistema namie, turi įvertinti gydytojas odontologas. Apžiūros metu vertinama plombų būklė, ar yra ėduonies židinių, emalio stiprumas, pigmentinės dėmės, dantų jautrumas ir kiti faktoriai, dėl kurių šis dantų balinimas būtų negalimas. 

Ar galima dantis balinti kapų sistema namie, turi įvertinti gydytojas odontologas.  Jei galima, tada nuimami žandikaulių dantų atspaudai, o dantų technikų laboratorija iš minkštos plastmasės pagamina skaidrias kapas. Į jas pacientas įsispaudžia specialaus balinimo gelio, užsideda kapas ant dantų ir būna 2-4 val. Geriausia balinti dantis prieš miegą, nes išėmus kapas nerekomenduojama valgyti. Toks kasdienis balinimas dažniausiai trunka 7-14 dienų. Jei atsiranda dantų jautrumas, rekomenduojama daryti vienos kelių dienų pertrauką tarp seansų. 

Viso balinimo metu patariama naudoti dantų pastą ar gelį, sumažinantį dantų jautrumą..

Aesthetic dentistry

Pildoma

Professional oral hygiene

Burnos higienos specialistai pataria profesionalią burnos higienos procedūrą atlikti bent kas pusę metų. Taip bus užkertamas kelias rimtesnėms burnos ligoms, išsaugoma sveika šypsena ir visos dantų funkcijos.

Have any
questions?
Contact us!
Call
+370 600 25559
Online
consultation

Contact us